Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
22-9-2019 : Noorderwijk (Herentals)/B - CAC Belgian Borzoi Special 2019
Keurmeester : Dhr. Renard Pierre/F
 
 

Belgian Borzoi Special 2019 CBB-BBC Winners 2019
CAC - Best in Show Ch. Aiyana von Alshamina - CAC - Res. Best in Show Blesk at Hermitage d'Eole
 

40 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 17 / Teven : 23 )
 
Reuen (17/17)
 
Minor Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Minor Puppy
Sergeiko du Pré du Château
Geb.: 18-04-2019   LOSH : 1289423
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy x Nastassia du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Pushkin du Cot-Regnier
Geb.: 29-01-2019   LOF : 17537/0
(Ch. Mosseiev du Cot-Regnier x Jarkaia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Toussaint Sylvie
2 VB Beste Hoofd Reu (Baby&Puppy)
Gavar iz Mira älf
Geb.: 24-02-2019   NHSB : 3169417
(Mielikki Hinote Secret Agent Man x Ulchenka Kalinow)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Tuip Marij
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U CAC Beste Reu - BOS Res.Best in Show
Blesk at Hermitage d'Eole
Geb.: 04-11-2017   LOF : 17534/03075
(Cavallierik Vanilla Sky x Stardust Ziggy Bielie Noci)
Fokker : Kovacevic Dejan & Lidija - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ninochka's Dorogoj Drug
Geb.: 18-01-2018   SLR RH : 269
(Funny Flirt Royal Lily x Ninochka's Creme de la Creme)
Fokker : Novak Andreja - Eig.: Thirion Katrien
3 ZG  Scharkow's Elixir
Geb.: 15-03-2018   VDH/DWZB B : 19091
(Pagranitsjniki Dragomir x Scharkow's Donara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Coppin Veronique
 
Openklas (4/4)
1 U  Chagall of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052733
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: de Haan Christina
2 U  Zodiac Cavallierik
Geb.: 20-05-2016   RKF : 4469078
(Gordets Cavallierik Mraja x Dance with me Matrioshka)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
3 U  Jaspasin Zarownik
Geb.: 04-06-2017   VDH/DWZB B : 19019
(Pagranitsjniki Dragomir x Askarina Bogdasha)
Fokker : Kasimir H. / Roehl S. - Eig.: Cools Dorette
4 U  Russkiy Azart Lotus the King of Diamonds
Geb.: 14-09-2017   ROI : 17/171284
(Ch. Russkiy Azart Cerarus Valiant Invictus x Russkiy Azart Yalmea Rajna Liberty)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
 
Fokkersklas (1/1)
1 U  Ch. Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
Kampioensklas (4/4)
1 U RCAC
Ch. Cashmir Of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052729
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U  Ch. Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
3 U  Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
4 U  Ch. Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Veteranenklas (2/2)
1 U Beste Veteraan
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U Beste Hoofd Reu
Ch. Stravi Sweets For My Sweet
Geb.: 18-04-2007   NHSB : 2703011
(Jelistaz Omar Sharif x Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : Gunner E. - Eig.: Gonzales J.
Teven (20/23)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Hoofd Teef (Baby&Puppy)
Lynx White Lightning
Geb.: 12-03-2019   SE : 23752/2019
(Borscana Nimbostratus x Ch. Lynx Seraja Morosova)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U  Scharkow's Elena
Geb.: 15-03-2018   VDH/DWZB B : 19098
(Pagranitsjniki Dragomir x Scharkow's Donara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
2 U  Paskova Lady Sunshine
Geb.: 18-03-2018   PK : 42487/18
(Dober-Kopp Hu-Go Levente x Paskova Gentle Serenity)
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Kindermann Ron
3 U  Scharkow's Eljana
Geb.: 15-03-2018   NHSB : 3147888
(Pagranitsjniki Dragomir x Scharkow's Donara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Tuip Marij
 
Openklas (9/9)
1 U RCAC
Narusha de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-04-2017   LOF : 17182/3595
(Russkiy Azart Centenary Wissent Hipnotic x Ch. Fonezel Jivaya Legenda)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Jalinka Zarownik
Geb.: 04-06-2017   NHSB : 3108879
(Pagranitsjniki Dragomir x Askarina Bogdasha)
Fokker : Kasimir H. - Eig.: Tuip Marij
3 U Beste Hoofd Teef
Babayaga's Psovaya Barusha
Geb.: 22-01-2016   NHSB : 3031572
(Ch. Pyashka's Barin x Cymabresjeva Oksania)
Fokker : Schroeder Sybiel - Eig.: Habraken Christ
4 U  Ragnarok Intact China Coco Amanda
Geb.: 14-06-2017   CKU : 193421625/18
(Ch. Solovyev Triumph x Of Golden-West Anna Felicita)
Fokker : Yongmei Z. - Eig.: Kindermann Ron
U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Bert
U  Xena Kalinow
Geb.: 08-02-2016   VDH/DWZB B : 18821
(Sascha Kalinow x Teine Renaissance at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: De Winter Eddy
U  Scharkow's Efdokia
Geb.: 15-03-2018   VDH/DWZB B : 19095
(Pagranitsjniki Dragomir x Scharkow's Donara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
U  Bryonne Bogdasha
Geb.: 19-03-2018   NHSB : 3169018
(Avant-Garde Art Chevalier x Askarina Bogdasha)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Tuip Marij
U  Qiana van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   LOSH : 1273380
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
 
Fokkersklas (3/3)
1 U  Ch. Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Petrushka du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   LOSH : 1179400
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
3 U  Quenchi van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   LOSH : 1273383
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
 
Kampioensklas (3/4)
1 U CAC Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
2 U  Ch. Babayaga's Psovaya Brushnika
Geb.: 22-01-2016   NHSB : 3031573
(Ch. Pyashka's Barin x Cymabresjeva Oksania)
F.&Eig.: Schroeder Sybiel
3 U  Ch. Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Peeters Jacqueline
afw  Ch. Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
 
Veteranenklas (1/3)
1 U  Ch. Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
afw  Troykaia Polozovich Gatchina
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031706
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F.&Eig.: Jans Veronique
 
afw  Jalioshka du Pré du Chateau
Geb.: 28-05-2010   LOSH : 1078464
(Dimitrov du Pré du Chateau x Chalimar du Pré du Chateau)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven