Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
14-7-2019 : Nürnberg/D - CAC-CACIB AlpenSieger 2019
Keurmeester : Mw. Kadike-Skadina Rita/LV
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 
VDH CACIB BOB Ch. Chyerdak Kashmir - JgdBOB BOS Edle Aristokraten Almaznaja Zariza
 

26 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 14 / Teven : 12 )
 
Reuen (13/14)
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC Alpenjugendsieger 2019
Iljuscha von Alshamina
Geb.: 23-08-2018   VDH/DWZB B : 19146
(Ch. Vasart Onegin x Donna-Mae von Alshamina)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Würtz Vivien
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Edle Aristokraten Almaznij Gosudar
Geb.: 15-09-2018   VDH/DWZB B : 19157
(Ch. Darley z Palatinu Moravia x Go Go Bolshoi Illusion)
Fokker : Stettinger-Faust Renate / Stettinger Nikolai - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
3 ZG  Donskoi Nikolay Azard
Geb.: 22-05-2018   KC : AV03401302
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Donskoï Princessa Greza)
Fokker : Foran Don - Eig.: Schrade Angelika
 
4 ZG  Gordienko Powder Extreme
Geb.: 08-06-2018   SE : 41609/2018
(Fast Dreams Walk of Life x Velikij Qalinka)
Fokker : Vennström Linda & Amanda-Cecilia - Eig.: Baage Gisela
 
ZG  Zarjewitsch Kalinow
Geb.: 25-02-2018   VDH/DWZB B : 19084
(Yeniatov Kalinow x Maria Magdalena z Bilmy)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Lucas Christiane & Oliver
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Divnyi Dar Legenda Rossij
Geb.: 27-01-2018   VDH/DWZB B : 19088
(Ch. Borscana Besteven x Ch. Aljaska Legenda Rossij)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH CACIB Alpensieger 2019 BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U RVDH
Ch. Hapukan Atomic
Geb.: 25-10-2014   HR : 10100RH
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Ch. Kantyczka Stepowy Goniec)
Fokker : Besedic Kresimir - Eig.: Baage Gisela
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Cavallierik Grifo
Geb.: 16-02-2016   RKF : 4467021
(Monarch x Puma Svet Ochey)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Zilken Uta
 
 
Openklas (4/5)
1 U VDH CAC RCACIB
Chagall of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052733
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: de Haan Christina
 
2 U RVDH RCAC
Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
3 U  Diego von Alshamina
Geb.: 06-03-2016   VDH/DWZB B : 18830
(Ch. Dmitrij Reny Destiny Mraja x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Würtz Vivien
 
4 U  Estet Classic Tatarin
Geb.: 17-10-2016   EST : 04603/16
(Donskoi Vigow x Manitias Violet)
Fokker : Gorbatsjova Olga / Kasemets Natalja - Eig.: Huber Maria-Margaretha
 
afw  Ischyma Darius
Geb.: 26-01-2017   VDH/DWZB B : 18941
(Sedona Phaedra Vladmirovich x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Klink Jürgen / Baust Peter
 
Teven (11/12)
 
Jeugdklas (3/4)
1 U JgdVDH JgdCAC Alpenjugendsiegerin 2019 BOS
Edle Aristokraten Almaznaja Zariza
Geb.: 15-09-2018   VDH/DWZB B : 19159
(Ch. Darley z Palatinu Moravia x Go Go Bolshoi Illusion)
Fokker : Stettinger-Faust Renate / Stettinger Nikolai - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Matylda Stepowy Goniec
Geb.: 03-04-2018   PKR.X : 10961
(Lunnaya Raduga Tsaryaschiy V Pole x Amulet Moy Balovnitza for Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Schranner Brigitte
 
3 U  Paskova Look of love
Geb.: 18-03-2018   PKR.X : 42485/18
(Dober-Kopp Hu-Go Levente x Paskova Gentle Serenity)
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Kraushaar-Neufang Christine / Gräser Gabriele
 
afw  Dom As Goscha Reine Renee
Geb.: 06-05-2018   LOSH : 1270671
(Ch. Stravi Ripple x Dom As Goscha Nona Nikita)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 ZG  Gelert Spirit's Galina
Geb.: 22-09-2017   VDH/DWZB B : 19057
(Cymabresjeva Ravi x Ch. Madyeshda vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stöhr Ute & Stefan
 
2 ZG  Russkaya Zabawa Fedora
Geb.: 14-09-2017   VDH/DWZB B : 19065
(Lubomir iz Severnoi Ohoty x Russkaya Zabawa Arina)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Frank Betina & Rainer
 
G  Russkaya Zabawa Faina-Ferrari
Geb.: 14-09-2017   VDH/DWZB B : 19064
(Lubomir iz Severnoi Ohoty x Russkaya Zabawa Arina)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Baar Theresa
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH CACIB Alpensiegerin 2019
Ch. Cherwona Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18612
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Spengler Ljudmila / Fink Fr. T.
 
2 U RVDH RCACIB
Ch. Fonezel Briljant Bijou Charisma Cavalerik
Geb.: 09-04-2013   RKF : 3586131
(Bel Etual Florizel x Puma Svet Ochey)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Zilken Uta
 
 
Openklas (3/3)
1 ZG  Yantarnaya Rosa Iz Razdolia
Geb.: 25-08-2017   RKF : 4858506
(Metelitsa Volshebny Viking x Fialka)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Hartel Peter
 
2 ZG  Russkaya Zabawa Estrada
Geb.: 31-07-2016   VDH/DWZB B : 18913
(Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald x Beluga Archangelika)
F.&Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
3 ZG  Gelert Spirit's Fatiana
Geb.: 26-05-2015   VDH/DWZB B : 18738
(Ch. Dober-Kopp Fatia Negra x Ch. Madyeshda vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stöhr Ute & Stefan
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven