Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
13-7-2019 : Nürnberg/D - CAC Nat.VDH
Keurmeester : Mw. Getzinger Doris/AT
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 
VDH CAC BH BOS Vrazovskih Sira - VDH BR BOB Ch. Chyerdak Kashmir
 

21 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 10 )
 
Reuen (10/11)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U o.a.
Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC
Iljuscha von Alshamina
Geb.: 23-08-2018   VDH/DWZB B : 19146
(Ch. Vasart Onegin x Donna-Mae von Alshamina)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Würtz Vivien
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Donskoi Nikolay Azard
Geb.: 22-05-2018   KC : AV03401302
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Donskoï Princessa Greza)
Fokker : Foran Don - Eig.: Schrade Angelika
 
3 U  Edle Aristokraten Almaznij Gosudar
Geb.: 15-09-2018   VDH/DWZB B : 19157
(Ch. Darley z Palatinu Moravia x Go Go Bolshoi Illusion)
Fokker : Stettinger-Faust Renate / Stettinger Nikolai - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
4 ZG  Gordienko Powder Extreme
Geb.: 08-06-2018   SE : 41609/2018
(Fast Dreams Walk of Life x Velikij Qalinka)
Fokker : Vennström Linda & Amanda-Cecilia - Eig.: Baage Gisela
 
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Ischyma Einstein
Geb.: 01-08-2017   VDH/DWZB B : 19030
(Ischyma Vangelis x Ch. Sokol & K Kadril Moya Serdechnaya)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U RVDH
Ch. Hapukan Atomic
Geb.: 25-10-2014   HR : 10100RH
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Ch. Kantyczka Stepowy Goniec)
Fokker : Besedic Kresimir - Eig.: Baage Gisela
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Cavallierik Grifo
Geb.: 16-02-2016   RKF : 4467021
(Monarch x Puma Svet Ochey)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Zilken Uta
 
 
Openklas (2/2)
1 U VDH CAC
Diego von Alshamina
Geb.: 06-03-2016   VDH/DWZB B : 18830
(Ch. Dmitrij Reny Destiny Mraja x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Würtz Vivien
 
2 U RVDH RCAC
Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
Teven (8/10)
 
Jeugdklas (2/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Edle Aristokraten Almaznaja Zariza
Geb.: 15-09-2018   VDH/DWZB B : 19159
(Ch. Darley z Palatinu Moravia x Go Go Bolshoi Illusion)
Fokker : Stettinger-Faust Renate / Stettinger Nikolai - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Malaniya Iz Sudarevichei
Geb.: 20-03-2018   RKF : 5137725
(Edin Zlatij Iz Sudarevichei x Vega Shelk Love Story At Sudarevichi)
Fokker : Nefedova Ekaterina - Eig.: Menich Alexander
 
afw  Dom As Goscha Reine Raven
Geb.: 06-05-2018   LOSH : 1270672
(Ch. Stravi Ripple x Dom As Goscha Nona Nikita)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: Hanclova Tereza
 
afw  Matylda Stepowy Goniec
Geb.: 03-04-2018   PKR.X : 10961
(Lunnaya Raduga Tsaryaschiy V Pole x Amulet Moy Balovnitza for Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Schranner Brigitte
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Vrazovskih Sira
Geb.: 29-10-2017   RKF : 5132603
(Baskak x Metel Iz Doma Karpovoy)
Fokker : Vrazovskiy V.V. - Eig.: Menich Alexander
 
2 U RVDH
Gelert Spirit's Galina
Geb.: 22-09-2017   VDH/DWZB B : 19057
(Cymabresjeva Ravi x Ch. Madyeshda vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stöhr Ute & Stefan
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH RCAC
Ava Rosa wetrow
Geb.: 25-08-2014   VDH/DWZB B : 18629
(Ch. Zoiboyz Perfect Storm v Rosehill x Turgai's Kalypso)
F.&Eig.: Kohl Dagmar
 
 
Openklas (3/3)
1 U VDH
Yantarnaya Rosa Iz Razdolia
Geb.: 25-08-2017   RKF : 4858506
(Metelitsa Volshebny Viking x Fialka)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Hartel Peter
 
2 U RVDH
Arabella Rosa wetrow
Geb.: 25-08-2014   VDH/DWZB B : 18627
(Ch. Zoiboyz Perfect Storm v Rosehill x Turgai's Kalypso)
F.&Eig.: Kohl Dagmar
 
3 ZG  Gelert Spirit's Fatiana
Geb.: 26-05-2015   VDH/DWZB B : 18738
(Ch. Dober-Kopp Fatia Negra x Ch. Madyeshda vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stöhr Ute & Stefan
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven