Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
16-3-2019 : Weelde (ex-Hoogstraten)/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Mw. Vermeire Myriam/B
Resultaten : Onlinedogshows.eu - Foto : Greet Schalenbourg
 
 
 
CAC-CACIB BOB 2BOG Ch. Chyerdak Kashmir - JBOB - BOS Dom As Goscha Reine Renee
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 6 )
 
Reuen (8/9)
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Zar Elbur Kalinow of Palamedees
Geb.: 25-02-2018   KC : Reg.AV0904040
(Yenlatov Kalinow x Maria Magdalena z Bilmy)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Leebrown Joseph
 
G  Scharkow's Elixir
Geb.: 15-03-2018   VDH/DWZB B : 19091
(Pagranitsjniki Dragomir x Scharkow's Donara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Coppin Veronique
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Cavallierik Compliment of Me
Geb.: 20-09-2017   RKF : 4859145
(Majenkir Russian Cedar at Cavallierik x Cavallierik Volshebnaya)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Openklas (2/3)
1 U  Zodiac Cavallierik
Geb.: 20-05-2016   RKF : 4469078
(Gordets Cavallierik Mraja x Dance with me Matrioshka)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
2 ZG  Power and Elegance Chrysler Imperial Crown
Geb.: 14-06-2016   VDH/DWZB B : 18870
(Ch. Ischyma Saphir x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Witt-Gross Katharina / Harnau Ulrike - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
afw  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC-CACIB BOB 2 BOG
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Lovkiy Silver Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971843
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
3 U  Ch. Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
Teven (5/6)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JBOB - BOS
Dom As Goscha Reine Renee
Geb.: 06-05-2018   LOSH : 1270671
(Ch. Stravi Ripple x Dom As Goscha Nona Nikita)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
G  Nitroshka Tolstayevna Von Ochotnikov
Geb.: 28-10-2017   VDH/DWZB B : 17360
(Ch. Tolstoi aus dem Zarenreich x Indra von Ochotnikov)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC-CACIB
Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Peeters Jacqueline
 
 
Openklas (1/2)
1 U  Power and Elegance Callme Chanel
Geb.: 14-06-2016   VDH/DWZB B : 18876
(Ch. Ischyma Saphir x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Witt-Gross Katharina / Harnau Ulrike - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
afw  Jarra Frajanka
Geb.: 04-10-2016   CMKU/B : 3749/16
(Sadko Majove Bohemia x Nyx Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Calina of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven