Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
3-3-2019 : Groningen/NL - CAC-CACIB Martinidogshow 2019 - Benelux Winner NL 2019
Keurmeester : Mw. Sjong Kitty/DK
Resultaten en foto's : Annie Rogiers - www.martinidogshow.nl
 
 
 


CAC CACIB BOB 3BOG Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 7 )
 
Reuen (7/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Baron Misha Oliver's
Geb.: 04-11-2017   NHSB : 3123163
(Cavallierik Vanilla Sky x Stardust Ziggy Bielie Noci)
Fokker : Kovacevic Dejan - Eig.: de Vries A.L.M.
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Cavallierik Compliment of Me
Geb.: 20-09-2017   RKF : 4859145
(Majenkir Russian Cedar at Cavallierik x Cavallierik Volshebnaya)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Openklas (1/1)
1 ZG  Zodiac Cavallierik
Geb.: 20-05-2016   RKF : 4469078
(Gordets Cavallierik Mraja x Dance with me Matrioshka)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CAC CACIB BOB 3 BOG
Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
2 U RCAC RCACIB
Ch. Chernomor Russkaya Zabawa of Greenhaven
Geb.: 19-09-2015   KC : AT0901979
(Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Arden Karen
 
3 U  Ch. Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
4 U  Cashmir Of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052729
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
Teven (6/7)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Peeters Jacqueline
 
 
Openklas (2/3)
1 U RCAC RCACIB
Ch. Nibrass Diamond Queen
Geb.: 26-01-2015   KC : AS01052106
(Kashiba Fool For You by Dreamlight x Nibrass Empress Matilda)
Fokker : Kanoo Hana - Eig.: Futschig Norbert / Kanoo H.
 
2 ZG  Rasswet's Glafira
Geb.: 18-02-2017   NHSB Imp. : DE 3101120
(Raskor Kalinow x Rasswet's Estelle)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Koppelaar M.J.E.
 
afw  Dion's Verba of Greenhaven
Geb.: 01-03-2016   KC : Reg.AP02831603
(Donskoi Vigow x Rusich Tcarskaya Shtuchka)
Fokker : Rahamagi Elo - Eig.: Arden Karen
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC CACIB BOS
Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André / Kluiters Jeanne
 
2 U  Ch. Carmina Burana Russkaya Zabawa of Greenhaven
Geb.: 19-09-2015   KC : AT0901978
(Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Arden Karen
 
3 U  Ch. Calina of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven