2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
2-9-2018 : Bremen/D - CAC Nat.VDH
Keurmeester : Mw. Urek Tatjana/SLO
Resultaten : Annie Rogiers - dwzrv.com - Foto : Eddy De Winter
 
 
 
VDH CAC BR BOB Chyerdak Perfect Boyfriend - VDH CAC BH BOS Marelden's Boscjanka Janina
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 6 )
 
Reuen (5/8)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Rockall
Geb.: 01-03-2018   SE : 39325/2018
(Uljanof aus dem Zarenreich x Golden Lights)
Fokker : Broströmer Charlotta - Eig.: Stelke Sonja & Ralf
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Bolschoi Arkadijewitsch Beljajew
Geb.: 20-03-2017   VDH/DWZB B : 19006
(Ch. Amethyst Arkadij zu Elben Äiken x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Metzdorf Claudia - Eig.: Reiprich Petra
 
2 ZG  Dober-Kopp Nostradamus
Geb.: 04-09-2017   DK : 02777/2018
(Go Go Bolshoi Great Gatsby x Jenifer Toca)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Samson Hanne
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
 
Kampioensklas (0/1)
afw  Secret Garden Eyes of My Heart
Geb.: 28-03-2014   AKC : HP46988403
(Secret Garden Euroclydon x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Plante Walter
 
 
Openklas (1/3)
1 U VDH RCAC
Charon Frajanka
Geb.: 28-02-2016   CMKU/B : 3663/16
(Sadko Majove Bohemia x Mariesa Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Mosch Monika
 
afw  Golightly Showboat Encore Rozavetrov
Geb.: 05-04-2014   AKC : HP47618501
(Ch. Borscana Thor Thunder x Ch. Golightly Valinor's Beau Monde)
Fokker : Zobel Marcella - Eig.: Plante Walter
 
afw  Majenkir Master Dan My Golden Years
Geb.: 12-05-2016   AKC : HP52105101
(Ch. Majenkir Bookstor Fyodor Fine Art x Jantar Fearless Lass at Majenkir)
Fokker : Staudt-Cartabona Karen - Eig.: Plante Walter
 
Teven (6/6)
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Peeters Jacqueline
 
2 U RVDH
Briona Arkadijowna Beljajew
Geb.: 19-03-2017   VDH/DWZB B : 19009
(Ch. Amethyst Arkadij zu Elben Äiken x Tess Milana Majove Bohemia)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
 
3 U  Walholl's Ghaniza
Geb.: 05-11-2016   VDH/DWZB B : 18935
(Patjomkin x Ch. Barinya Spirit of the Tsar)
Fokker : onbekend - Eig.: Gröschel Kerstin
 
4 ZG  Fire Fame Impuls I Splendor
Geb.: 23-02-2017   PKR.X : 10180
(Philadelphian Sabanna Emelijan x Eternity Empress Impuls I Splendor)
Fokker : Wójcik Angelika - Eig.: Schmidt Cordelia
 
 
Openklas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Marelden's Boscjanka Janina
Geb.: 22-09-2014   SE : 54271/2014
(Ch. Marelden's Zchurgay Zchalost x Arina Mraja)
Fokker : Annala Maria - Eig.: Hedmann Helene
 
2 U RVDH
Resch Wind Glamour Gaia
Geb.: 23-10-2016   VDH/DWZB B : 18930
(Tarasov's Jaramas x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Schmidt Cordelia
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven