2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
1-9-2018 : Bremen/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Jipping Gerard/NL
Resultaten : Annie Rogiers - dwzrv.com - Foto : Eddy De Winter
 
 
 
Jgd.VDH Jgd.CAC BH Jgd.BOB BOB Fonezel Filissa Suprim - VDH CAC CACIB BR BOS Chyerdak Perfect Boyfriend
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 7 )
 
Reuen (6/9)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Rockall
Geb.: 01-03-2018   SE : 39325/2018
(Uljanof aus dem Zarenreich x Golden Lights)
Fokker : Broströmer Charlotta - Eig.: Stelke Sonja & Ralf
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Bolschoi Arkadijewitsch Beljajew
Geb.: 20-03-2017   VDH/DWZB B : 19006
(Ch. Amethyst Arkadij zu Elben Äiken x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Metzdorf Claudia - Eig.: Reiprich Petra
 
2 ZG  Dober-Kopp Nostradamus
Geb.: 04-09-2017   DK : 02777/2018
(Go Go Bolshoi Great Gatsby x Jenifer Toca)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Samson Hanne
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC CACIB Beste Reu - BOS
Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
 
Kampioensklas (0/1)
afw  Secret Garden Eyes of My Heart
Geb.: 28-03-2014   AKC : HP46988403
(Secret Garden Euroclydon x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Plante Walter
 
 
Openklas (2/4)
1 ZG  Charon Frajanka
Geb.: 28-02-2016   CMKU/B : 3663/16
(Sadko Majove Bohemia x Mariesa Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Mosch Monika
 
2 ZG  XSalvador Magnus Borzoi ze Sfory Carycy
Geb.: 01-11-2016   PKR.X : 10037
(Zabava Znaty Debyut x Ulfur Creamy Cappuccino)
Fokker : Jarczynska Monika - Eig.: Woelk Sabine
 
afw  Golightly Showboat Encore Rozavetrov
Geb.: 05-04-2014   AKC : HP47618501
(Ch. Borscana Thor Thunder x Ch. Golightly Valinor's Beau Monde)
Fokker : Zobel Marcella - Eig.: Plante Walter
 
afw  Majenkir Master Dan My Golden Years
Geb.: 12-05-2016   AKC : HP52105101
(Ch. Majenkir Bookstor Fyodor Fine Art x Jantar Fearless Lass at Majenkir)
Fokker : Staudt-Cartabona Karen - Eig.: Plante Walter
 
Teven (6/7)
 
Jeugdklas (1/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - Beste Teef - BOB
Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Peeters Jacqueline
 
afw  Sokol & K Shato Margo
Geb.: 03-11-2017   RKF : 5133927
(Ischyma Beowulf x Bel Etual Bella)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Brendel Bianca
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH RCAC RCACIB
Briona Arkadijowna Beljajew
Geb.: 19-03-2017   VDH/DWZB B : 19009
(Ch. Amethyst Arkadij zu Elben Äiken x Tess Milana Majove Bohemia)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
 
2 U RVDH
Walholl's Ghaniza
Geb.: 05-11-2016   VDH/DWZB B : 18935
(Patjomkin x Ch. Barinya Spirit of the Tsar)
Fokker : onbekend - Eig.: Gröschel Kerstin
 
3 ZG  Fire Fame Impuls I Splendor
Geb.: 23-02-2017   PKR.X : 10180
(Philadelphian Sabanna Emelijan x Eternity Empress Impuls I Splendor)
Fokker : Wójcik Angelika - Eig.: Schmidt Cordelia
 
 
Openklas (2/2)
1 U VDH CAC CACIB
Resch Wind Glamour Gaia
Geb.: 23-10-2016   VDH/DWZB B : 18930
(Tarasov's Jaramas x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Schmidt Cordelia
 
2 ZG  Marelden's Boscjanka Janina
Geb.: 22-09-2014   SE : 54271/2014
(Ch. Marelden's Zchurgay Zchalost x Arina Mraja)
Fokker : Annala Maria - Eig.: Hedmann Helene
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven