2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
29-7-2018 : Landstuhl/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Scheerens Bart/B
Resultaten : Annie Rogiers
 
17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 7 )
 
Reuen (10/10)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - Beste Reu - BOB
Orzech Bistkupstwo
Geb.: 18-09-2017   CMKU/B : 3856/17
(Estet Classic Valentin Stepowy Goniec x Lovka Bistkupstwo)
Fokker : Zapletal Vojtech - Eig.: Burkert-Koch Maria & Heinz
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Russkiy Azart Levante Benefice Vanitoso
Geb.: 14-09-2017   ROI : 17/171285
(Ch. Russkiy Azart Cerarus Valiant Invictus x Russkiy Azart Yalmea Rajna Liberty)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Burkert-Koch Maria & Heinz
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
2 U RVDH
Ischyma Darius
Geb.: 26-01-2017   VDH/DWZB B : 18941
(Sedona Phaedra Vladmirovich x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Klink Jürgen / Baust Peter
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Bogatyr von Alshamina
Geb.: 15-09-2014   VDH/DWZB B : 18655
(of Golden-West Hearty Taifun x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
 
Openklas (5/5)
1 U VDH RCAC
Pyashka's Chapal
Geb.: 15-03-2016   VDH/DWZB B : 18837
(Ch. Dober-Kopp Fatia Negra x Ch. Pyashka's Bajara)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Schöpp Karl-Heinz
 
2 U RVDH
Vasart Onegin
Geb.: 26-02-2016   RKF : 4467537
(Ch. Borscana Besteven x Vasart Intiga)
Fokker : Fedyanina Oksana - Eig.: Koschwitz Nadja
 
3 U  Pyashka's Chakan
Geb.: 15-03-2016   VDH/DWZB B : 18839
(Ch. Dober-Kopp Fatia Negra x Ch. Pyashka's Bajara)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Schöpp Karl-Heinz
 
4 ZG  Amir Rosa wetrow
Geb.: 25-08-2014   VDH/DWZB B : 18625
(Ch. Zoiboyz Perfect Storm v Rosehill x Turgai's Kalypso)
Fokker : Kohl Dagmar - Eig.: Bollbach Heike & Michael
 
ZG  Eastern Warrior Krylov
Geb.: 27-04-2015   CMKU/B : 3541/15
(Steppes Diamonds Are Forever at Krylov x Ladies of the Lake's Electra Czarievna)
Fokker : Krylova Hana - Eig.: Hassel Christa
 
Teven (6/7)
 
Veteranenklas (0/1)
afw  Ch. Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: De Winter Eddy / Peeters Jacqueline
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Ch. Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
2 U RVDH
Ch. Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
 
Openklas (3/3)
1 U VDH RCAC
Finja Von Alshamina
Geb.: 07-07-2016   VDH/DWZB B : 18901
(Bogatyr von Alshamina x Ch. Aleshanee von Alshamina)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
2 U RVDH
Galaktika Sudarevna
Geb.: 21-03-2016   RKF : 4466672
(Elizar Iz Sudarevichei x Bravo Victoria Sudarya)
Fokker : Klyba Anna - Eig.: Lesser Kerstin
 
3 U  Augenweide zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18637
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore - Eig.: Hubert Renate
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven