2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-7-2018 : Liège/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Weron Grzegorz/PL
Foto en resultaten : Annie Rogiers
 
Golden Winner 2018
 
 
 
Golden Winner 2018
 
CAC-CACIB BOB Ch. Chyerdak Kashmir - CAC-CACIB BOS Ch. Nirina of Russian Dreams
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 7 )
 
Reuen (6/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Cavallierik Compliment of Me
Geb.: 20-09-2017   RKF : 4859145
(Majenkir Russian Cedar at Cavallierik x Cavallierik Volshebnaya)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCAC-RCACIB
Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Openklas (2/3)
1 U  Vasart Onegin
Geb.: 26-02-2016   RKF : 4467537
(Ch. Borscana Besteven x Vasart Intiga)
Fokker : Fedyanina Oksana - Eig.: Koschwitz Nadja
 
2 ZG  Novak d'Ellendil
Geb.: 05-03-2017   LOF : 017167
(Ienissei du Cot-Regnier x F'Katja du Cot-Regnier)
Fokker : Debricon Sophie - Eig.: Mme Dekeyzer Bernadette
 
afw  HowlinWolf Noble Seigneur du Grand Fresnoy
Geb.: 28-03-2017   HP : 535370003
(Ch. Maringa's Nights in White Satin x Ch. Czarina Keeska)
Fokker : Harvey - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB Golden Winner 2018 BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U  Ch. Dober-Kopp Vasco de Gama of Greenhaven
Geb.: 08-03-2012   KC : Reg.AR0900725
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Arden Karen
 
Teven (4/7)
 
Openklas (1/2)
1 U  L'Fara des Perles Tsarienne
Geb.: 21-09-2015   LOF : 16867
(Just A Gigolo du Domaine d'Iasnaia-Poliana x Fiva des Perles Tsarienne)
Fokker : Dekeyzer Jean / Vogel Bernadette - Eig.: Vogel Bernadette
 
afw  Fae-marie von Alshamina
Geb.: 07-07-2016   VDH/DWZB B : 18904
(Bogatyr von Alshamina x Ch. Aleshanee von Alshamina)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Linsenhoff Selina
 
 
Gebruiskhondenklas (0/1)
afw  Ch. Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
 
Kampioensklas (3/4)
1 U CAC-CACIB Golden Winner 2018 BOS
Ch. Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Carmina Burana Russkaya Zabawa of Greenhaven
Geb.: 19-09-2015   KC : AT0901978
(Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Arden Karen
 
3 ZG  Ch. Anton-Now Katinka
Geb.: 09-08-2012   MET/OAG : 1140/12
(Volodei des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Reich Katyusa)
Fokker : Proksa Antal - Eig.: Benz Elvira
 
afw  Ch. Magdalena du Grand Fresnoy
Geb.: 03-02-2016   LOF : 016942
(Ch. Solovyev Triumph x Histoire d'Amour du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven