2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
16-6-2018 : Erfurt/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Ehrenreich Günther/AT
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
Nat.VDH
 
 
 
 


VDH BM BOB BOG Ch. Chyerdak Kashmir
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 5 )
 
Reuen (10/11)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Brilliant zu Elben Äiken Beljajew
Geb.: 18-03-2017   VDH/DWZB B : 19002
(Ch. Amethyst Arkadij zu Elben Äiken x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Metzdorf Claudia - Eig.: Grüssing Hannelore
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Altaj Sousedik
Geb.: 18-05-2017   CMKU/B : 3800/17
(Raskor Kalinow x Aprelka Lenel Slovakia)
F.&Eig.: Sousedikova Marketa
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
2 U RVDH
Sokol & K Torres
Geb.: 24-11-2016   RKF : 4667252
(Sokol & K Kalvados x Sokol & K Yagodka)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Schrade Angelika
 
 
Kampioensklas (4/4)
1 U VDH Beste Reu - BOB BOG
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U RVDH
Ch. Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
3 U  Ch. Ischyma Waldai
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18406
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
 
4 U  Ch. Agent Cavalierik Lenel Slovakia
Geb.: 21-11-2013   SPKP : 311/16
(Jeronimo Primus z Bilmy x Brasletka Mraja)
F.&Eig.: Huzevkova Lenka
 
 
Openklas (2/3)
1 U VDH CAC
Ischyma Baikal
Geb.: 19-12-2015   VDH/DWZB B : 18798
(Ischyma Vangelis x Ischyma Uhura)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Dick Ute
 
2 U RVDH RCAC
Yaromir
Geb.: 15-07-2015   RKF : 4343761
(Timian Majove Bohemia x Tsarskaya Osoba Zagadka)
Fokker : Vintilova A. A. - Eig.: Kain Maria
 
afw  Cavallierik Grifo
Geb.: 16-02-2016   RKF : 4467021
(Monarch x Puma Svet Ochey)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Zilken Uta
 
Teven (5/5)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Milana von der Windhundranch
Geb.: 09-02-2017   VDH/DWZB B : 18978
(Rasswet's Fahrenheit x Lara von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Franz Kathrin
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Anfisa Sousedik
Geb.: 18-05-2017   CMKU/B : 3806/17
(Raskor Kalinow x Aprelka Lenel Slovakia)
F.&Eig.: Sousedikova Marketa
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Ava Alexeivna Lenel Slovakia
Geb.: 21-11-2013   SPKP : 315
(Jeronimo Primus z Bilmy x Brasletka Mraja)
F.&Eig.: Huzevkova Lenka
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Ch. Aprelka Lenel Slovakia
Geb.: 21-11-2013   CMKU/B : 3820/-17/13
(Jeronimo Primus z Bilmy x Brasletka Mraja)
Fokker : Huzevkova Lenka - Eig.: Sousedikova Marketa
 
 
Openklas (1/1)
1 ZG  Augenweide zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18637
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore - Eig.: Hubert Renate
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven