2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-4-2018 : Antwerpen/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Dr. Tesics György/HU
Resultaten : KV Brabo
 
Brabo
 
 
 
 

Foto : Jacqueline Peeters
Chyerdak Perfect Boyfriend - JBOB Fonezel Filissa Suprim
 

13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 4 )
 
Reuen (9/9)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Cavallierik Compliment of Me
Geb.: 20-09-2017   
(Majenkir Russian Cedar at Cavallierik x Cavallierik Volshebnaya)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
G  Kataboliw Fritz
Geb.: 14-02-2017   VDH/DWZB B : 18961
(Basnjan Knight Errand x Andora Karmazynowy Galop)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Lammens Heidi
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Cherised Secret Matrioshka
Geb.: 04-08-2016   CMKU/B : 3731/16
(Mystical Dark Victor z Bilmy x Coco Chanel Matrioshka)
Fokker : Svobodová Vendula - Eig.: Gillemot Gustaaf
 
2 U  Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Openklas (1/1)
1 ZG  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC-CACIB Beste Reu - BOS
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Russkiy Azart Zeus Vespasiano Excessive
Geb.: 14-06-2014   ROI : 14/106692
(Ch. Millionaire Red Diamond in Russkiy Azart x Russkiy Azart Vienna Virtus Clara)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Gabrysch Anna
 
3 ZG  Ch. Dom As Goscha Naud Nadal
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144631
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
Teven (4/4)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Peeters Jacqueline
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCAC-RCACIB
Jarra Frajanka
Geb.: 04-10-2016   CMKU/B : 3749/16
(Sadko Majove Bohemia x Nyx Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB Beste Teef - BOB 2 BOG
Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet.BOB
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Kluiters Jeanne
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven