2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
17-2-2018 : Gent/B - CAC-CACIB Flanders Dog Show
Keurmeester : Dhr. Magré Christian/F
Resultaten : Onlinedogshows.eu
 
 
Foto : Eddy Vanhoof
 
CAC-CACIB BM BOB Ch. Dober-Kopp Vasco de Gama of Greenhaven - CAC-CACIB BB BOB Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 8 )
 
Reuen (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Qyran van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Boelaert Nanis
 
 
Openklas (3/3)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Russkiy Azart Zeus Vespasiano Excessive
Geb.: 14-06-2014   ROI : 14/106692
(Ch. Millionaire Red Diamond in Russkiy Azart x Russkiy Azart Vienna Virtus Clara)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Gabrysch Anna
 
2 U  Otrada Amur Zlatoyar At Zoribo
Geb.: 06-03-2014   KC : AS0900248
(Borscana Rimfrost x Vega Shelk Inne Otrada)
Fokker : Kulikova Ilona - Eig.: Thomas Melinda
 
3 U  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB Beste Reu - BOS
Ch. Dober-Kopp Vasco de Gama of Greenhaven
Geb.: 08-03-2012   KC : Reg.AR0900725
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Arden Karen
 
2 U  Ch. Bogatyr von Alshamina
Geb.: 15-09-2014   VDH/DWZB B : 18655
(of Golden-West Hearty Taifun x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
Teven (6/8)
 
Intermediaire Klas (3/5)
1 U  Calina of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U  Jarra Frajanka
Geb.: 04-10-2016   CMKU/B : 3749/16
(Sadko Majove Bohemia x Nyx Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
3 U  Fedyenka von Alshamina
Geb.: 07-07-2016   VDH/DWZB B :
(Bogatyr von Alshamina x Ch. Aleshanee von Alshamina)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Förster Dagmar
 
afw  Fadejuschka von Alshamina
Geb.: 07-07-2016   VDH/DWZB B : 18899
(Bogatyr von Alshamina x Ch. Aleshanee von Alshamina)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Linsenhoff Selina
 
afw  Fae-marie von Alshamina
Geb.: 07-07-2016   VDH/DWZB B : 18904
(Bogatyr von Alshamina x Ch. Aleshanee von Alshamina)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Linsenhoff Selina
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC-CACIB Beste Teef - BOB
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Carmina Burana Russkaya Zabawa of Greenhaven
Geb.: 19-09-2015   KC : AT0901978
(Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Arden Karen
 
3 U  Ch. Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven