2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
10-12-2017 : Amsterdam/NL - CAC-CACIB Winner 2017
Keurmeester : Dhr. Hill Graham/UK
 
 
 

Winner Amsterdam 2017
CAC CACIB BOB Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo - CAC CACIB BOS Lynx Winter Solstice Of Albaneiler
 

31 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 20 )
 
Reuen (11/11)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Donskoi Fjodor Mikolai
Geb.: 25-03-2017   KC : Reg AU01841801
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Donskoï Princessa Greza)
Fokker : Foran Don - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JCAC RCAC JW 2017 Crufts Qualification Junior JBOB
Qyran van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Boelaert Nanis
 
2 U  Chagall of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052733
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: de Haan Christina
 
3 U  Power and Elegance Catch the Cash
Geb.: 14-06-2016   VDH/DWZB B : 18873
(Ch. Ischyma Saphir x Mariza aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Witt-Gross Katharina
 
4 ZG  Sokol & K Torres
Geb.: 24-11-2016   RKF : 4667252
(Sokol & K Kalvados x Sokol & K Yagodka)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Schrade Angelika
 
ZG  Ailica's Korkino
Geb.: 28-01-2017   VDH/DWZB B : 18950
(Ailica's Gudikov x Ailica's Jelisaweta)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Aulika Martina / Wolf Astrid
 
ZG  Ailica's Kyjoschi
Geb.: 28-01-2017   VDH/DWZB B : 18951
(Ailica's Gudikov x Ailica's Jelisaweta)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Aulika Martina / Wolf Astrid
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC-CACIB Winner 2017 Crufts Qualification BOS
Lynx Winter Solstice Of Albaneiler
Geb.: 16-12-2015   KC : Reg.AT0902983
(Lynx Black Sky x Ch. Lynx Seraja Morosova)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Harvey Lorraine
 
 
Openklas (1/1)
1 U  Jermolow von Ochotnikov
Geb.: 25-07-2014   NHSB : 298681
(Duc Dourakine du Château de la Taurie x Baraba du Bois de la Verdage)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Mikhailova Larissa
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCACIB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 ZG  Ch. Stravi Sweets For My Sweet
Geb.: 18-04-2007   NHSB : 2703011
(Jelistaz Omar Sharif x Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : Gunner E. - Eig.: Gonzales J.
 
Teven (18/20)
 
Jeugdklas (4/5)
1 U JCAC JW 2017
Chaijka of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052735
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U  Qiana van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
 
3 U  Ailica's Kira
Geb.: 28-01-2017   VDH/DWZB B : 18957
(Ailica's Gudikov x Ailica's Jelisaweta)
F.&Eig.: Wolf Astrid
 
4 ZG  Rasswet's Glafira
Geb.: 18-02-2017   NHSB Imp. : DE 3101120
(Raskor Kalinow x Rasswet's Estelle)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Koppelaar M.J.E.
 
afw  Triumphator Yekaterina Sankovskaya
Geb.: 16-02-2017   MET/OAG : 89/17
(Razumov aus dem Zarenreich x Ch. Triumphator Zarina Selebsel)
Fokker : Balkányi Ágnes - Eig.: Váczi D.
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Lynx Princess Winter
Geb.: 16-12-2015   KC : Reg.AT09020984
(Lynx Black Sky x Ch. Lynx Seraja Morosova)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Harvey Lorraine
 
 
Openklas (6/7)
1 U  Nibrass Diamond Queen
Geb.: 26-01-2015   KC : AS01052106
(Kashiba Fool For You by Dreamlight x Nibrass Empress Matilda)
Fokker : Kanoo Hana - Eig.: Futschig Norbert / Kanoo H.
 
2 U  Odessa van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   LOSH : 1175131
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
 
3 U  Lunnaya Raduga Babochka
Geb.: 22-11-2015   NHSB Imp. : (RU) 3077676
(Lunnaya Raduga Yuzniy Veter x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Balakireva Elena - Eig.: Floor Josien
 
4 U  Lebechka du Clos Vrémontois
Geb.: 28-06-2015   NHSB : 30233113
(H'Oleg du Clos Vrémontois x Isabella du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Koppelaar M.J.E.
 
U  Cymabresjeva Slava
Geb.: 06-04-2015   NHSB : 3000684
(Stepun's Elekin x Cymabresjeva Orvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Mikhailova Larissa
 
ZG  Opaal van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   NHSB Imp. : (BE) 3056582
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Smit Anneke
 
afw  Albaneiler Dealan - Dhe
Geb.: 05-06-2015   KC : Reg.AS03355202
(Ch. Lynx Seri Savatskij x Albaneiler Belisama)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
 
 
Kampioensklas (5/5)
1 U CAC CACIB Winner 2017 BOB
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U RCAC RCACIB
Ch. Albaneiler Aquae Sulis
Geb.: 05-06-2015   KC : Reg.AS03355201
(Ch. Lynx Seri Savatskij x Albaneiler Belisama)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
 
3 U  Ch. Donskoi Princessa Greza
Geb.: 29-12-2011   KC : Reg.2857DA
(Lupushuan Siberian Sequola at Dymer x Lynx Forbidden Lova at Donskoi)
Fokker : Foran Don - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
4 ZG  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
 
ZG  Ch. Zabava Znaty Dinastiya
Geb.: 23-04-2014   DK : 18721/2014
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Freudenthal Poul
 
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetCAC Vet.Winner 2017 Vet.BOB
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U  Ch. Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo Hana - Eig.: Futschig Norbert / Kanoo H.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven