2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-9-2017 : Noorderwijk (Herentals)/B - CAC Belgian Borzoi Special 2017
Keurmeester : Mw. Wolf Astrid/D
47 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 23 / Teven : 24 )
 
Reuen (23/23)
 
Minor Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Minor Puppy
Dvorets-Borzogo Druzhko
Geb.: 28-04-2017   NHSB : 3080903
(Kataboliw Beryll x Dvorets-Borzogo Babochka)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Van Os Arnoud
 
Puppyklas (5/5)
1 VB Beste Puppy
Quint van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
2 VB Beste Hoofd Reu (Baby&Puppy)
Qyran van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Boelaert Nanis
3 VB  Namasté du Joyau des Bois
Geb.: 08-03-2017   LOF : 17196/0
(Guirvan du Joyau des Bois x Idylle iz Homierovskoi Pekarni)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Janssens Wim
4 VB  Kataboliw Fritz
Geb.: 14-02-2017   VDH/DWZB B : 18961
(Basnjan Knight Errand x Andora Karmazynowy Galop)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Lammens Heidi
VB  Kataboliw Filipp
Geb.: 14-02-2017   VDH/DWZB B : 18958
(Basnjan Knight Errand x Andora Karmazynowy Galop)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Müller-ten Pas Emma
 
Jeugdklas (5/5)
1 U  Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
2 U  Cashmir Of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052729
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
3 U  Chagall of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052733
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: de Haan Christina
4 U  Mikhail Tsar Wolfskaïa
Geb.: 25-05-2016   LOF : 17029
(I Am So Crazy in the Name of Love x Garsova-Ptitschka de Tchesskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Janssens Wim
ZG  Kasco Frajanka
Geb.: 07-11-2016   CMKU/B : 3760/16
(Sadko Majove Bohemia x Euroasia Frajanka)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  Zodiac Cavallierik
Geb.: 20-05-2016   RKF : 4469078
(Gordets Cavallierik Mraja x Dance with me Matrioshka)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
2 U  Nicolaï
Geb.: 01-01-2016   
( x )
Fokker : onbekend - Eig.: Pille Nadine
3 U  Gaskonec Cavallierik
Geb.: 16-02-2016   RKF : 4467019
(Monarch x Puma Svet Ochey)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
4 U  Loukasz de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-11-2015   LOF : 16881
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Van Neer Stany
 
Openklas (4/4)
1 U  Basnjan Karamazov
Geb.: 29-03-2014   FI : 26343/14
(of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Sauveur Valérie
2 U  Avant-Garde Art Aljushin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826946
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen E.E.R.P.A.F. & K. & van der Loo-Engelbracht E.J.
3 ZG  Obin Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162093
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel Aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
4 ZG  Lord Lavislav Wolfskaïa
Geb.: 09-06-2015   LOF : 16800
(Herebanovich Gregorovkhan de Tchesskaïa x Inga Wolfskaia)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Coppin Veronique
 
Fokkersklas (1/1)
1 U RCAC Beste Hoofd Reu
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U  Ch. Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet. BOB - Beste Reu - BOB Best in Show
Ch. Stravi Sweets For My Sweet
Geb.: 18-04-2007   NHSB : 2703011
(Jelistaz Omar Sharif x Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : Gunner E. - Eig.: Gonzales J.
Teven (24/24)
 
Minor Puppyklas (3/3)
1 VB Beste Hoofd Teef (Baby&Puppy)
Dvorets-Borzogo Dosifey
Geb.: 28-04-2017   NHSB : 3080909
(Kataboliw Beryll x Dvorets-Borzogo Babochka)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
2 VB  Dvorets-Borzogo Dobrava
Geb.: 28-04-2017   NHSB : 3080905
(Kataboliw Beryll x Dvorets-Borzogo Babochka)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
3 VB  Zarownik's Jalinka
Geb.: 04-06-2017   
(Pagranitsjniki Dragomir x Askarina Bogdasha)
Fokker : Kasimir H. - Eig.: Tuip Marij
 
Puppyklas (4/4)
1 VB  Ischyma Doris
Geb.: 26-01-2017   VDH/DWZB B : 18948
(Sedona Phaedra Vladimirovich x Ischyma Umniza)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 VB  Qiana van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
3 VB  Quamash van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Müller-ten Pas Emma
4 VB  Quenchi van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JBOB
Jarra Frajanka
Geb.: 04-10-2016   CMKU/B : 3749/16
(Sadko Majove Bohemia x Nyx Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
2 U  Petrushka du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   LOSH : 1179400
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
3 U  Pavlovna du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   LOSH : 1179402
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U RCAC
Xena Kalinow
Geb.: 08-02-2016   VDH/DWZB B : 18821
(Sascha Kalinow x Teine Renaissance at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: De Winter Eddy
2 U  Babayaga's Psovaya Barusha
Geb.: 22-01-2016   NHSB : 3031572
(Ch. Pyashka's Barin x Cymabresjeva Oksania)
Fokker : Schroeder Sybiel - Eig.: Habraken Christ
 
Openklas (5/5)
1 U  Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
2 U  Adelaide Aria by H.R.I.B.
Geb.: 04-04-2015   SLR RH : 000250
(Ch. Ninochka's Zenos by H.R.I.B. x Ch. Borscana Archenemy)
Fokker : Fam. Hrzenjak - Eig.: Kindermann Ron
3 U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Bert
4 U  Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
U  Opaal van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   NHSB Imp. : (BE) 3056582
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Smit Anneke
 
Fokkersklas (4/4)
1 U  Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 U  Dvorets-Borzogo Cyzarina
Geb.: 08-06-2014   NHSB : 2969286
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
3 U  Odessa van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   LOSH : 1175131
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
4 U  Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC Beste Teef - BOS Res.Best in Show
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U Beste Hoofd Teef
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Ch. Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven