2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-8-2017 : Innsbruck/AT - CACA-CACIB
Keurmeester : Dhr. Brandt Rudi/DK
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 


CACA CACIB BR BOB Res.BOG Ch. Chyerdak Kashmir - JB BH BOS Kataboliw Estelle
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 7 )
 
Reuen (6/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JB
Estet Classic Tatarin
Geb.: 17-10-2016   
(Donskoi Vigow x Manitias Violet)
Fokker : Gorbatsjova Olga / Kasemets Natalja - Eig.: Huber Maria-Margaretha
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACA
Russkiy Azart Deadro Pallas Emperador
Geb.: 14-05-2016   LOI : 16/98531
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Russkiy Azart Yalmea Rajna Liberty)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Paltro Armando
 
2 U RCACA
Blistai Sokolow
Geb.: 28-11-2015   SHSB/LOS : 740564
(Ch. Betjanova Aleksei Harlamov x Ch. Pursuit Of Love Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
 
 
Openklas (2/2)
1 U CACA
Yaromir
Geb.: 15-07-2015   RKF : 4343761
(Timian Majove Bohemia x Tsarskaya Osoba Zagadka)
Fokker : Vintilova A. A. - Eig.: Kain Maria
 
2 U RCACA
Russian Spellbound Earl of Erakyon
Geb.: 06-04-2012   ROI : 12/74798
(Augustus x Russkiy Azart Tayra)
Fokker : Pensa Gloria - Eig.: Paltro Armando
 
 
Kampioensklas (1/2)
1 U CACA CACIB New Austrian Ch. Beste Reu - BOB 2 BOG
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
afw  Ch. Cloud Dancer Matrioshka
Geb.: 31-05-2012   SHSB/LOS : 715044
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Lynx Scarlett Pimpernel)
Fokker : Svobodová Vendula - Eig.: Thurnheer Erhart & Regina
 
Teven (7/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JB Beste Teef - BOS
Kataboliw Estelle
Geb.: 12-04-2016   VDH/DWZB B : 18863
(Aston Martin Karmazynowy Galop x Russkiy Azart Yellaine Delight of Paradise)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Baumgartner Kathrin
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACA
Savana Pardal z Asuanu
Geb.: 17-11-2015   SPKP : 379
(Ch. Ischyma Saphir x Avrilia z Palatinu Moravia)
Fokker : Zemankova Hana - Eig.: Pol Barbara
 
 
Openklas (2/2)
1 U CACA RCACIB
Lebediska Sokolow
Geb.: 27-03-2013   SHSB/LOS : 718185
(Silver Seraph Sokolow x Moondance Milovna Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
 
2 ZG  Dober-Kopp Ocean Dream
Geb.: 04-01-2016   OHZB : BAR 1377
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Jenifer Toca)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Gruner Sabine
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACA CACIB
Elina
Geb.: 03-06-2012   LOS : 724852
(Sapsan Severniy Sokol x Solnechnaya Dolina)
Fokker : Egorov Konstantin - Eig.: Pol Barbara
 
2 U RCACA
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
3 U  Ch. Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven