2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
6-8-2017 : Bremen/D - CAC Nat. VDH
Keurmeester : Mw. Fintorova Ludmilla/SK
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 


VDH BR BOB BOG Res. Best in Show Ch. Chyerdak Kashmir - VDH BH BOS Ch. Marelden's Aska Zesmar
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 5 )
 
Reuen (8/10)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Majenkir Master Dan My Golden Years
Geb.: 12-05-2016   AKC : HP52105101
(Ch. Majenkir Bookstor Fyodor Fine Art x Jantar Fearless Lass at Majenkir)
Fokker : Staudt-Cartabona Karen - Eig.: Plante Walter
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Elwë Singollo iz mira älf
Geb.: 17-04-2016   VDH/DWZB B : 18868
(Ch. Dikaja Varjag x Ch. Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
 
3 ZG  Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH Beste Reu - BOB BOG - Res.Best in Show
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
2 U RVDH
Ch. Velikij Qandinsky
Geb.: 10-06-2014   SE : 45033/2014
(Horse and Hound Bellagio at Menigma x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
3 U  Ch. Arsathas Bej Ramsez
Geb.: 21-05-2010   SE : 43368/2010
(Ch. Sebranova's Ramirez x Ch. Arsathas Anova)
Fokker : Mårtensson Jessica - Eig.: Björklund Annelie
 
 
Openklas (2/4)
1 U VDH CAC
Velikij Repin
Geb.: 16-04-2015   SE : 32023/2015
(Horse and Hound Bellagio at Menigma x Velikij Ninotschka)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
2 U RVDH RCAC
Golightly Showboat Encore Rozavetrov
Geb.: 05-04-2014   AKC : HP47618501
(Ch. Borscana Thor Thunder x Ch. Golightly Valinor's Beau Monde)
Fokker : Zobel Marcella - Eig.: Plante Walter
 
afw  Resch Wind Exclusive Elliot
Geb.: 19-04-2015   SE : 51483/2015
(Ch. Arsathas Bej Ramsez x Resch Wind Amara)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Björklund Annelie
 
afw  Oryol Odaloi Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18482
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
Teven (5/5)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Enelyë iz mira älf
Geb.: 17-04-2016   VDH/DWZB B : 18869
(Ch. Dikaja Varjag x Ch. Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Teef - BOS
Ch. Marelden's Aska Zesmar
Geb.: 22-06-2010   SE : 50756/2010
(Goricvet Sudaria Kupidonas x Arina Mraja)
Fokker : Annala Maria - Eig.: Björklund Annelie
 
 
Openklas (3/3)
1 U VDH CAC
Velikij Rostovina
Geb.: 16-04-2015   SE : 32026/2015
(Horse and Hound Bellagio at Menigma x Velikij Ninotschka)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
2 U RVDH RCAC
Ch. Velikij Petrusjka
Geb.: 14-03-2013   SE : 24442/2013
(Deijnuy Radyznuj av Adelrose x Velikij Laryssa)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
3 U  Zesmar's Brizingr
Geb.: 06-08-2015   SE : 48760/2015
(Ch. Arsathas Bej Ramsez x Mareldens's Aska Zesmar)
F.&Eig.: Björklund Annelie
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven