2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-6-2017 : Genk/B - CAC
Keurmeester : Mw. Worthy Linda/UK
Resultaten : Doglle.com - Foto : Bianca Van Hoof-Bekers
 
Ambiorixtrophee
 
 
 
 
CAC-CACIB BOB 4BOG Ch. Nasya of Russian Dreams
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 8 )
 
Reuen (4/7)
 
Puppyklas (1/2)
1 VB  Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
afw  Kasco Frajanka
Geb.: 07-11-2016   CMKU/B : 3760/16
(Sadko Majove Bohemia x Euroasia Frajanka)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Cashmir Of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052729
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
 
Openklas (0/2)
afw  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
afw  Russkiy Azart Basit Vicent Madrigal
Geb.: 16-04-2015   ROI : 15/67314
(Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares x Russkiy Azart Felissa la Suprema)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Geerlings Marianne
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOB 4 BOG
Ch. Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Lovkiy Silver Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971843
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
Teven (7/8)
 
Puppyklas (1/2)
1 VB Beste Puppy
Chyerdak Playboy Bunny
Geb.: 28-10-2016   
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Van Der Borght Nathalie
 
afw  Jarra Frajanka
Geb.: 04-10-2016   CMKU/B : 3749/16
(Sadko Majove Bohemia x Nyx Majove Bohemia)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Chaijka of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052735
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U  Xena Kalinow
Geb.: 08-02-2016   VDH/DWZB B : 18821
(Sascha Kalinow x Teine Renaissance at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: De Winter Eddy
 
 
Openklas (2/2)
1 U  Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
2 U  Adelaide Aria by H.R.I.B.
Geb.: 04-04-2015   SLR RH : 000250
(Ch. Ninochka's Zenos by H.R.I.B. x Ch. Borscana Archenemy)
Fokker : Fam. Hrzenjak - Eig.: Kindermann Ron
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Lovkaya Tucha Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971844
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Volna Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18574
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Kühlmann Martina
 
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven