2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
25-5-2017 : Heteren/NL - CAC 30. KCM Nederlandse Barsoi Club
Keurmeester : Mw. Widick Neale Patti/USA
Foto's : Evelyn Kirsch
 
 
 


BOB Ch. Ischyma Uhura - BOS Stravi Sweets For My Sweet
 

58 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 22 / Teven : 36 )
 
Reuen (22/22)
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JCAC
Cashmir Of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB :
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U  Chernak of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Vanhauwaert Francis
3 U  Zodiac Cavallierik
Geb.: 20-05-2016   RKF : 4469078
(Gordets Cavallierik Mraja x Dance with me Matrioshka)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
4 U  Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U  Babayaga's Psovaya Barich
Geb.: 22-01-2016   
(Ch. Pyashka's Barin x Cymabresjeva Oksania)
Fokker : Schroeder Sybiel - Eig.: Schroeder Sybil
2 ZG  Gaskonec Cavallierik
Geb.: 16-02-2016   RKF : 4467019
(Monarch x Puma Svet Ochey)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
3 ZG  Camarov vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18746
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie & Peter-Josef
 
Openklas (7/7)
1 U  Rasswet's Fürst Fedin
Geb.: 23-12-2014   
(Ch. Solovyev Triumph x Rasswet's Chernila)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Spoor H.
2 U  Russkiy Azart Basit Vicent Madrigal
Geb.: 16-04-2015   ROI : 15/67314
(Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares x Russkiy Azart Felissa la Suprema)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: van Wijnsberge M. / Nickelsen T.
3 U  Kataboliw Avalon
Geb.: 06-09-2013   NHSB : 2955531
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Schimmel M.J.
4 U  Nash of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155004
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Vanhauwaert Francis
U  Avant-Garde Art Altin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826933
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
ZG  Cymabresjeva Straznik
Geb.: 06-04-2015   
(Stepun's Elekin x Cymabresjeva Orvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: v. Loon
G  Ischyma Zobel
Geb.: 03-11-2014   NHSB : 2997590
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
 
Fokkersklas (2/2)
1 U Beste Hoofd Reu 2017
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 U  Cymabresjeva Ravi
Geb.: 30-03-2014   NHSB : 2959974
(Cymabresjeva Osloeschnik x Ch. Cymabresjeva Marushka)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Kampioensklas (4/4)
1 U RCAC
Ch. Ornament iz Almaznogo Fonda
Geb.: 11-03-2013   UCHM : 16677/000560
(Vega Shelk Rifey x Solovyev Gosudarynya Elizaveta)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Corbesier Roger
2 U  Ch. White Veined Divo Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772647
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
3 U  Ch. Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
4 U  Lovkiy Silver Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971843
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
Veteranenklas (2/2)
1 U CAC Vet. BOB - Beste Reu - BOS
Stravi Sweets For My Sweet
Geb.: 18-04-2007   NHSB : 2703011
(Jelistaz Omar Sharif x Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : Gunner E. - Eig.: Gonzales J.
2 U  Ch. Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
Teven (36/36)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Chyerdak Playboy Bunny
Geb.: 28-10-2016   
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Van Der Borght Nathalie
 
Jeugdklas (7/7)
1 U JCAC JBOB
Chaijka of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052735
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U  Chekla of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert / Droog
3 U  Kataboliw Elouise
Geb.: 12-04-2016   
(Aston Martin Karmazynowy Galop x Russkiy Azart Yellaine Delight of Paradise)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Duffhues Ellen
4 U  Fantastyczna Forma Polot
Geb.: 25-02-2016   
(For Fun Royal Lily x Alpina Karmazynowy Galop)
Fokker : Misterka Wieslawa - Eig.: Koppelaar / Hirschmann
U  Xena Kalinow
Geb.: 08-02-2016   VDH/DWZB B : 18821
(Sascha Kalinow x Teine Renaissance at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: De Winter Eddy
U  Cymabresjeva Ustina
Geb.: 29-06-2016   
(Cymabresjeva Osloeschnik x Ch. Cymabresjeva Marushka)
F.&Eig.: de Groot Wim
ZG  Cymabresjeva Uslada
Geb.: 29-06-2016   
(Cymabresjeva Osloeschnik x Ch. Cymabresjeva Marushka)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Kilian
 
Intermediaire Klas (5/5)
1 U  Lunnaya Raduga Babochka
Geb.: 22-11-2015   
(Lunnaya Raduga Yuzniy Veter x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Balakireva Elena - Eig.: Floor Josien
2 U  Babayaga's Psovaya Brushinka
Geb.: 22-01-2016   
(Ch. Pyashka's Barin x Cymabresjeva Oksania)
Fokker : Schroeder Sybiel - Eig.: Schroeder Sybil
3 U  Babayaga's Psovaya Barusha
Geb.: 22-01-2016   NHSB : 3031572
(Ch. Pyashka's Barin x Cymabresjeva Oksania)
Fokker : Schroeder Sybiel - Eig.: Habraken Christ
4 U  Odessa van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Duffhues Ellen
U  Cisilija vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18749
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie & Peter-Josef
 
Openklas (10/10)
1 U  Sokol & K Kadril moya Serdechnaya
Geb.: 06-08-2014   RKF : 4050773
(Ch. Borscana Besteven x Ch. Femme d'honneur du Grand Fresnoy)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Kirsch Evelyn
2 U  Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
3 U  Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
4 U  Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Bert
U  Pagranitsjniki Danitsja
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960784
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
Fokker : Tuip Marij - Eig.: Cools Dorette
U  Quantum Satis Stepowy Goniec
Geb.: 31-03-2011   NHSB : 2874177
(Radoga's Wild One x Alliance de Mur'Etnaya)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Floor Josien
ZG  Lebechka du Clos Vrémontois
Geb.: 28-06-2015   NHSB : 30233113
(H'Oleg du Clos Vrémontois x Isabella du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Koppelaar / Hirschmann
ZG  Cymabresjeva Siwaja
Geb.: 06-04-2015   
(Stepun's Elekin x Cymabresjeva Orvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: v. Loon
Kngw.  Pagranitsjniki Dashkova
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960785
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
Fokker : Tuip Marij - Eig.: de Koning H.
 
Fokkersklas (5/5)
1 U  Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 U  Cymabresjeva Qatyuska
Geb.: 24-06-2013   NHSB : 2929075
(Enzo Vidockowitch Du Domaine d'Iasnaia Poliana x Cymabresjeva Katyuska)
F.&Eig.: de Groot Wim
3 U  Ch. Golobka Tucha Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
4 U  Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
U  Dvorets-Borzogo Cyzarina
Geb.: 08-06-2014   NHSB : 2969286
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
 
Kampioensklas (5/5)
1 U CAC Beste Hoofd Teef 2017 Beste Hoofd 2017 Beste Teef - BOB
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 U RCAC
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
3 U  Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
4 U  Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
U  Ch. Lovkaya Tucha Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971844
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
Veteranenklas (3/3)
1 U  Ch. Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Ladjana aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17747
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Visser / Jansen
3 U  Cymabresjeva La Czarina
Geb.: 12-10-2008   NHSB : 2723097
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Cymabresjeva Gasha)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: de Vries W.F.
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
Kngw. : Kan niet gekeurd worden
 
 
 
 
 
 
terug naar boven