2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
25-2-2017 : Weelde (ex-Hoogstraten)/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Hehir M. Thomas/IE
Resultaten : www.kkk.be - Foto's : Marij Tuip, Inge Fakkert, Nancy Op de Weerdt, Nadja Koschwitz
 
 
 


CAC-CACIB BOB Pagranitsjniki Dragomir - CAC-CACIB BOS Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
 

17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 10 )
 
Reuen (6/7)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Cashmir Of the Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB :
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 VB  Cherkay Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JBOB
Vasart Onegin
Geb.: 26-02-2016   RKF : 4467537
(Ch. Borscana Besteven x Vasart Intiga)
Fokker : Fedyanina Oksana - Eig.: Koschwitz Nadja
2 U  Zodiac Cavallierik
Geb.: 20-05-2016   RKF : 4469078
(Gordets Cavallierik Mraja x Dance with me Matrioshka)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
Openklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOB
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
2 U RCAC-RCACIB
Rasswet's Enigma
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18592
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Teunissen Veronika
 
 
Kampioensklas (0/1)
afw  Ch. Lider de Vozhak at Greenhaven
Geb.: 13-09-2011   
(Rusich Zhar x Lynx Kara Sotji)
Fokker : Zapatero-Kozhevnikova Maria - Eig.: Arden Karen
 
Teven (10/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 B  Fedyenka von Alshamina
Geb.: 07-07-2016   VDH/DWZB B :
(Bogatyr von Alshamina x Ch. Aleshanee von Alshamina)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Förster Dagmar
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Donna-Mae von Alshamina
Geb.: 06-03-2016   VDH/DWZB B : 18831
(Ch. Dmitrij Reny Destiny Mraja x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
 
Openklas (6/6)
1 U RCAC-RCACIB
Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André / Kluiters Jeanne
2 U  Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
 
3 U  Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
4 U  Dvorets-Borzogo Ctekosa
Geb.: 08-06-2014   BE/RSH : 9157759
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
 
ZG  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Bert
 
ZG  Babotschka von Alshamina
Geb.: 15-09-2014   VDH/DWZB B : 18658
(of Golden-West Hearty Taifun x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U  Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven