2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
23-10-2016 : Herk-de-Stad/B - CAC Belgian Borzoi Special
Keurmeester : Mw. Amand Marie-Christine/B
Foto's : Philippe Marivoet, Eddy & Bianca Vanhoof-Bekers, Wela Steenvoorden
 
 
 


Res. Best in Show Ch. Aiyana von Alshamina - Best in Show Ch. Chyerdak Kashmir
 

42 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 17 / Teven : 25 )
 
Reuen (16/17)
 
Babyklas (2/2)
1 VB Beste Baby
Zodiac Cavallierik
Geb.: 20-05-2016   
(Gordets Cavallierik Mraja x Dance with me Matrioshka)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
2 B  Pushkin du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Gaskonec Cavallierik
Geb.: 16-02-2016   RKF : 4467019
(Monarch x Puma Svet Ochey)
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
Jeugdklas (3/3)
1 U  Orlov Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162092
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel Aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Jans Veronique
2 ZG  Lord Lavislav Wolfskaïa
Geb.: 09-06-2015   LOF : 16800
(Herebanovich Gregorovkhan de Tchesskaïa x Inga Wolfskaia)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Coppin Veronique
3 ZG  Nicolaï
Geb.: 01-01-2016   
( x )
Fokker : onbekend - Eig.: Pille Nadine
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U  Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Russkiy Azart Basit Vicent Madrigal
Geb.: 16-04-2015   ROI : 15/67314
(Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares x Russkiy Azart Felissa la Suprema)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
3 ZG  Ischyma Zobel
Geb.: 03-11-2014   NHSB : 2997590
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
 
Open Klas (3/4)
1 U  Basnjan Karamazov
Geb.: 29-03-2014   FI : 26343/14
(of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Sauveur Valérie
2 U  Avant-Garde Art Altin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826933
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
3 U  Ch. Pontos aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18217
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
afw  Dvorets-Borzogo Bogdan
Geb.: 21-08-2012   BE/RSH : 9145998
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
 
 
Fokkersklas (1/1)
1 U RCAC Beste Hoofd Reu 2016
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC Beste Reu - BOB Best in Show
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U  Ch. Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Veteranenklas (1/1)
1 ZG  Captain Cook z Visnoveho Kvetu
Geb.: 18-07-2008   CMKU/B : 2716/2008
(Charley Balsaja Achota x Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : Vorackova - Eig.: Priest Rosalind
Teven (24/25)
 
Babyklas (3/3)
1 VB  Pavlovna du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
2 VB  Petrushka du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
3 B  Petrovna du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Kataboliw Ebony and Ivory
Geb.: 12-04-2016   NHSB : 3059531
(Aston Martin Karmazynowy Galop x Russkiy Azart Yellaine Delight of Paradice)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Steenvoorden Wela
2 VB Beste Hoofd Teef (Baby&Puppy)
Xena Kalinow
Geb.: 08-02-2016   VDH/DWZB B : 18821
(Sascha Kalinow x Teine Renaissance at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: De Winter Eddy
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JBOB
Babayaga's Psovaya Barusha
Geb.: 22-01-2016   NHSB : 3031572
(Ch. Pyashka's Barin x Cymabresjeva Oksania)
Fokker : Schroeder Sybiel - Eig.: Habraken Christ
2 U  Odessa du Pré du Château
Geb.: 25-08-2015   LOSH : 1165269
(Kirov du Pré du Château x H'Pavlovna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
3 ZG  L'Sunshine des Perles Tsarienne
Geb.: 21-09-2015   LOF : 16866
(Just A Gigolo du Domaine d'Iasnaia-Poliana x Fiva des Perles Tsarienne)
Fokker : Dekeyzer Jean / Vogel Bernadette - Eig.: Pille Nadine
4 ZG  Osarniza Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162094
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel Aurora)
F.&Eig.: Strube Dieter & Gaby
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U  Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Line
afw  Opaal van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   NHSB : 3056582
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Smit Anneke
 
 
Open Klas (5/5)
1 U  Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Pagranitsjniki Dashkova
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960785
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
Fokker : Tuip Marij - Eig.: de Koning H.
3 U  Rusich Taman
Geb.: 15-07-2012   RKF : 3332209
(Rusich Zhemchug II x Rusich Kalina Krasnaya)
Fokker : Korschunova Irina - Eig.: Priest Rosalind
4 U Beste Hoofd Teef
Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
5 U  Dvorets-Borzogo Ctekosa
Geb.: 08-06-2014   BE/RSH : 9157759
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
 
Fokkersklas (2/2)
1 U  Dvorets-Borzogo Babochka
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894433
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
2 U  Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Kampioensklas (5/5)
1 U CAC BOS Res.Best in Show
Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
2 U RCAC
Ch. Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
3 U  Ch. Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
4 U  Ch. Velikij Natalja
Geb.: 24-08-2009   S : 59111/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Soete Deborah
5 U  Ch. Dvorets-Borzogo Basha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894430
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van der Meijden Ellen & Peter
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet.BOB
Ischyma Milayka Miloslava
Geb.: 04-03-2008   NHSB Imp. : D 2710373
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Steenvoorden Wela
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven