2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
1-10-2016 : Tüttleben/D - CAC
Keurmeester : Mw. Schröter Gabriele/D
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
 
 


VDH BH Ch. Tahira aus dem Zarenreich - VDH BR BOB Ch. Dober-Kopp Old Shatterhand
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 11 )
 
Reuen (7/7)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Klingsor's Finley
Geb.: 10-03-2016   VDH/DWZB B : 18842
(Ca'Frosco Matthis x Ca'Frosco Lietka)
Fokker : Herold / Siegel  - Eig.: Siegel Dörte
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Ischyma Baikal
Geb.: 19-12-2015   VDH/DWZB B : 18798
(Ischyma Vangelis x Ischyma Uhura)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Dick Ute
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Banderas
Geb.: 19-12-2015   VDH/DWZB B : 18799
(Ischyma Vangelis x Ischyma Uhura)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Dick Ute
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Resch Wind Exclusive Eremias
Geb.: 19-04-2015   VDH/DWZB B : 18727
(Ch. Arsathas Bej Ramsez x Resch Wind Amara)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Stütz-Pimpl Thorsten
2 U RVDH RCAC
Rasswet's Fahrenheit
Geb.: 23-12-2014   VDH/DWZB B : 18689
(Ch. Solovyev Triumph x Rasswet's Chernila)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schmidt Bettina
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Dober-Kopp Old Shatterhand
Geb.: 08-03-2012   SHSB/LOS : 711820
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Steinman Heiko
2 U RVDH
Ch. Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
Teven (10/11)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Domino iz Homierovskoi Pekarni
Geb.: 02-09-2008   LOF : 015389
(Cemion Homierovitch Boldareffchino x Toutchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Boulanger Carol - Eig.: Van Dijk Marlou
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Akwarela Carski Wernisaz
Geb.: 15-04-2016   PKR.X :
(Ischyma Tambour x Sliczna Pani Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Klingsor's Fanuschka
Geb.: 10-03-2016   VDH/DWZB B : 18848
(Ca'Frosco Matthis x Ca'Frosco Lietka)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Raspe Petra & Jochen
2 VB  Klingsor's FaraDiba
Geb.: 10-03-2016   VDH/DWZB B : 18849
(Ca'Frosco Matthis x Ca'Frosco Lietka)
Fokker : Herold / Siegel  - Eig.: Kirsch Kathrin
 
Jeugdklas (1/2)
1 ZG  Gelert Spirit's Fatiana
Geb.: 26-05-2015   VDH/DWZB B : 18738
(Ch. Dober-Kopp Fatia Negra x Ch. Madyeshda vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stöhr Ute & Stefan
afw  Pugacheva z Bilmy
Geb.: 26-04-2015   CMKU/B : 3537/15
(Mystical Dark Victor z Bilmy x Maskova's Charon)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Schranner Brigitte
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Teef - BOS
Ch. Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
2 U RVDH
Ch. Roxolana Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8062
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
2 U RVDH RCAC
Uljenka aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18644
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Raspe Petra & Jochen
3 U  Rasswet's Estelle
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18595
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
F.&Eig.: Wille Marion
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven