2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
10-9-2016 : Köln/D - CAC LS-Rheinland 2016
Keurmeester : Dhr. Buitenkamp Willem/B
 
 
VDH BR LS Rheinland '16 BOB Ch. Ischyma Saphir - Jgd.VDH Jgd.CAC Jgd.BOB BH BOS LJS Rheinland '16 Solovyev Datoeda of Bistrumodny
 

23 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 8 )
 
Reuen (12/15)
 
Puppyklas (1/2)
1 VB Beste Puppy
Xandrov Kalinow
Geb.: 08-02-2016   VDH/DWZB B : 18817
(Sascha Kalinow x Teine Renaissance at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Korthauer Kathrin
afw  Ischyma Belmondo
Geb.: 19-12-2015   VDH/DWZB B : 18800
(Ischyma Vangelis x Ischyma Uhura)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Mehler Ute
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Rheinl. 2016
Orlov Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162092
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Jans Veronique
2 ZG  Camarov vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18746
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie & Peter-Josef
 
3 ZG  Czenko vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18748
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Hasslinger Liane
 
4 ZG  Simeon Smokey Pardál z Asuanu
Geb.: 17-11-2015   SPKP : 375
(Ch. Ischyma Saphir x Avrilia z Palatinu Moravia)
Fokker : Zemankova Hana - Eig.: Endrikat Sabine
 
 
Intermediaire Klas (1/2)
1 ZG  Eastern Warrior Krylov
Geb.: 27-04-2015   CMKU/B : 3541/15
(Steppes Diamonds Are Forever at Krylov x Ladies of the Lake's Electra Czarievna)
Fokker : Krylova Hana - Eig.: Hassel Christa
 
afw  Ischyma Zidane
Geb.: 03-11-2014   VDH/DWZB B : 18666
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Mehler Ute
 
 
Kampioensklas (2/3)
1 U VDH LS Rheinl. 2016 Beste Reu - BOB
Ch. Ischyma Saphir
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18161
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Endrikat Sabine
zur.gez.  Ch. Scharkow's Chagajew
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18128
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
afw  Ch. Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
 
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH CAC
Secret Garden Eyes of My Heart
Geb.: 28-03-2014   AKC : HP46988403
(Secret Garden Euroclydon x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Plante Walter
2 U RVDH RCAC
Stepun's Dorosha
Geb.: 30-09-2012   VDH/DWZB B : 18346
(Stepun's Aristarkh x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Hermjohannknecht Frank / Giesen Wilfried
 
3 U  Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
 
G  Aquamarin zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18632
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Hermjohannknecht Frank / Giesen Wilfried
 
Teven (6/8)
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Rheinl. 2016 JBOB - Beste Teef - BOS
Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André / Kluiters Jeanne
2 ZG  Russkaya Zabawa Comtesse
Geb.: 19-09-2015   VDH/DWZB B : 18797
(Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Siemens Elena
 
afw  Osarniza Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162094
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel aurora)
F.&Eig.: Strube Dieter & Gaby
 
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Burya Baranowskij
Geb.: 01-02-2015   VDH/DWZB B : 18702
(Akim Mraja x Turgai's Koura)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Kristandt Gabi
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH LS Rheinl. 2016
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH RCAC
Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Cymabresjeva Orvania
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883620
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
2 U RVDH
Batjana vom Euskirchenhof
Geb.: 01-11-2012   VDH/DWZB B : 18366
(Coverdale's Kipketer x Anjewska vom Euskirchenhof)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
zur.gez. : teruggetrokken
 
 
 
 
 
 
terug naar boven