2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
3-9-2016 : Romorantin/F - CACS E.N.E. Club du Barzoï France
Keurmeesters : Dhr. Vilanova Yves-Emmanuel/F - Dhr. Barjot Bernard/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
Keurmeester Baby, Puppy & Jeugdklas : Bernard Barjot/F
 
 
 
 


BOB - Challenge Henry Teissonière Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

58 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 23 / Teven : 35 )
 
Reuen (20/23)
 
Open Klas (4/4)
1 U RCACS
Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016814/02981
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Iouky
Geb.: 23-09-2013   LOF : 016489/02990
(Eros du Clos Vrémontois x Erina du Clos des Sabines)
Fokker : Joray Danilyne - Eig.: Mme Billon Caroline
3 ZG  Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse
Geb.: 17-07-2013   LOF : 016449/02984
(Black Demon in the Name of Love x Enya Kalina du Chateau de la Taurie)
F.&Eig.: Mme Verrecchia Virginie
4 ZG  Istvan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016478
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Vigourous Guy
 
Gebruiskhondenklas (5/5)
1 U CACS
Ienissei du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016385/02949
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Chevalier Marc
2 U  Joukoff Herebanovich Wolfskaia
Geb.: 10-03-2014   LOF : 016547
(Hereban Wolfskaia x Inga Wolfskaia)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Le Cleguerec Philippe
3 U  Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
4 ZG  Irinei in the Name of Love
Geb.: 12-02-2013   LOF : 016346/02936
(Raskor Kalinow x Blanche Neige in the Name of Love)
Fokker : Gérard Peggy - Eig.: Mme Dieudonne Brigitte
5 ZG  Ivan Gaikovich Wolfskaia
Geb.: 24-01-2013   LOF : 016396
(Gaiko Wolfskaia x Edonia Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Cheny Benoit
 
Kampioensklas (4/4)
1 U Challenge Teissonnière 2016 BOB
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Fenris du Cot-Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015667
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Brondy Sylviane
3 U  Ch. Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
4 U  Ch. Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682/02864
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
 
Jeugdklas (5/7)
1 U  Lilleman d'Ellendil
Geb.: 16-08-2015   LOF : 16875
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Russkiy Azart Centenary Wissent Hipnotic Hermitage d'Eole
Geb.: 31-03-2015   LOI : 15/67307
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Russkiy Azart Kamea Arisona)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Go Go Bolshoi Huckleberry
Geb.: 10-06-2015   MET/OAG : 25/15
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Lena Martinville)
F.&Eig.: Vereczki Edit
4 U  Liakov Zolotoy Borzoi
Geb.: 29-07-2015   LOF : 016923
(H'Aleksandroeiv-Zorky-Zlat d'Aleksandrovsh x Psovaja Ohota Roksolana Ukrain Princess)
Fokker : Venzo Bertil-Pierre - Eig.: Auger Gérard
5 U  Leonid de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-11-2015   
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Chevallier Jean-Marie
afw  Lazarus iz Homierovskoi Pekarni
Geb.: 03-09-2015   
(Forloff-Le-Tsar des Svoras de la Centauresse x Fedorouna iz Homierovskoi Pekarni)
Fokker : Boulanger Carol - Eig.: Kourounis Marie-Hélène
 
afw  L'Kundun du Joyau des Bois
Geb.: 08-10-2015   LOF : 016914
(Jerkoff Igorovitch du Castel d'Enfer x Henya du Joyau des Bois)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Loizon Odile
 
 
Puppyklas (0/1)
afw  Dober-Kopp Star of The South
Geb.: 04-01-2016   MET/OAG : 010300
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Jenifer Toca)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Mme Recco Dominique
 
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Moscou de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 06-05-2016   
(Ch. Dmitrij Reny Destiny Mraja x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Billon Caroline
 
Eerbiedwaardigheidsklas (+10 jaar) (1/1)
1 U  Bojan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Chevalier Florence
Teven (32/35)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Lilya Livadia du Clos de Mickaloïc
Geb.: 10-04-2015   LOF : 016752
(Faya-Tchanoff d'El Collina of Perruska x Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
2 ZG  Jet Set d'Ellendil
Geb.: 08-11-2014   LOF : 016694
(Ch. Ilaman d'Ellendil x F'Katja du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Open Klas (8/9)
1 U CACS Challenge Mitterrand 2016 BOS
Juliana du Clos Vrémontois
Geb.: 16-05-2014   LOF : 016621/03484
(Ch. Lynx Seri Savaskij x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 U  Ferrary White
Geb.: 09-10-2010   LOF : 015854/03322
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Dachawanka des Crocs de la Molière)
Fokker : Pauthier Myriam - Eig.: Mlle Renard Céline
3 U  Jasmine du Cot-Regnier
Geb.: 29-08-2014   LOF : 016686
(Ch. Lynx Winds from Russia x Flèche du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
4 U  Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   LOI : 3912063
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
5 U  Gzhanna du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015905/3354
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
6 U  Ch. Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461/03442
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
ZG  Galakataryna dEl Collina of Perruska
Geb.: 01-11-2011   LOF : 016061/03368
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Ada (dite Annouchkaia))
Fokker : Lalemand Josette - Eig.: Mme Gillot Béatrice
ZG  Hania iz Homierovskoi Pekarni
Geb.: 24-10-2012   LOF : 016306
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Fedorouna iz Homierovskoi Pekarni)
Fokker : Boulanger Carol - Eig.: M. Collin Vincent
afw  H'Odessa d'Aleksandrovsh
Geb.: 07-10-2012   LOF : 016336/03511
(Croquignol de Belouyeva x Ekatherina d'Aleksandrovsh)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: Loizon Odile
 
 
Gebruiskhondenklas (5/5)
1 U RCACS
Irinovska d'El Collina of Perruska
Geb.: 23-10-2013   LOF : 016515/03462
(Dirkov d'El Collina of Perruska x Felitza d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
2 U  Isabella du Clos Vremontois
Geb.: 08-02-2013   LOF : 016368
(Alyosha Sagan Mraja x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 U  Irinka du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016383/03445
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Orgeron Christophe
ZG  F'Katja du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015759
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Debricon Sophie
ZG  Ianisha Edovna Wolfskaia
Geb.: 24-01-2013   LOF : 016398
(Gaiko Wolfskaia x Edonia Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Cheny Benoit
 
Kampioensklas (2/2)
1 U  Ch. Hukrainia du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016171
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 U  Ch. Gavria du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015909/03341
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
Jeugdklas (4/4)
1 U Challenge Espoir 2016 JBOB
Loutshaia Begounia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-11-2015   
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Linka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 20-07-2015   
(Ch. Imperial Romanov du Grand Fresnoy x Iulia de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Vigourous Guy
3 U  Lolita des Svoras de la Centauresse
Geb.: 18-06-2015   LOF : 016838
(Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares x Eden de Mur'Etnaya)
F.&Eig.: Mme Verrecchia Virginie
4 U  L Abygael d'Aleksandrovsh
Geb.: 11-05-2015   LOF : 16890
(Secret Garden Ruler x Paskova Enigma)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: M. Collin Vincent
 
Puppyklas (4/4)
1 VB  Laloshka du Clos de Mickaloïc
Geb.: 13-12-2015   LOF : 016910
(Ch. Ilaman d'Ellendil x Europeika des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Mme Sauret Mickaële
2 VB  Mira-Belle du Clos Vrémontois
Geb.: 28-02-2016   LOF : 016965
(Ch. Dmitrij Reny Destiny Mraja x Hyaschka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 VB  Lydia du Clos de Mickaloïc
Geb.: 13-12-2015   LOF : 016907
(Ch. Ilaman d'Ellendil x Europeika des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Mme Sauret Mickaële
4 VB  Liszy du Clos de Mickaloïc
Geb.: 13-12-2015   
(Ch. Ilaman d'Ellendil x Europeika des Crocs de la Molière)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: M. Jeannin Patrice
 
Babyklas (3/3)
1 VB Beste Baby
Taisia iz Razdolia
Geb.: 25-04-2016   
(Ch. Master Moskovskij iz Razdolia x Ch. Step iz Razdolia)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Bourrasset Françoise
2 VB  Magotcha de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 06-05-2016   
(Ch. Dmitrij Reny Destiny Mraja x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 VB  Dober-Kopp Hu-Go Unicum
Geb.: 25-04-2016   MET/OAG : 65/16
(J-Dzingiskhan to Dober-Kopp Toca x Dober-Kopp Fabulous Dancer)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Veteranenklas (3/5)
1 U Beste Veteraan
Capriza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 14972/03133
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U  Dachawanka des Crocs de la Molière
Geb.: 08-06-2008   LOF : 015294
(Vestnik des Crocs de la Molière x Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mlle Renard Céline
3 ZG  Blagorodnja Krasota Igrushka
Geb.: 08-06-2008   NHSB : 2708510
(Izum x Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F.&Eig.: Smid Elisabeth
afw  Domino iz Homierovskoi Pekarni
Geb.: 02-09-2008   LOF : 015389
(Cemion Homierovitch Boldareffchino x Toutchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Boulanger Carol - Eig.: Van Dijk Marlou
 
afw  Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-08-2008   LOF : 015260/03202
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
 
Eerbiedwaardigheidsklas (+10 jaar) (1/1)
1 U Beste Veteraan (+10jaar)
Belaïa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014755/03087
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven