2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
27-8-2016 : Greppin/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Shankov Kostadin/BG
Resultaten : Christiane Schön - Foto's : Christiane Schön, Gerd-Christian, Dörte Siegel
 
14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 9 )
 
Reuen (5/5)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U o.a.
Avant-Garde Art Camouflage
Geb.: 26-09-2015   VDH/DWZB B : 18779
(Avant-Garde Art Abstract x Philadelphian Sabanna Danijara)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Schmidt Claudia
 
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Lennox von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18557
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Gebhardt Frank
 
2 U RVDH RCAC
Chrom Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18608
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
3 U  Liridon von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18558
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Käbisch Daniela
 
4 U  Ca'Frosco Mathis
Geb.: 23-03-2014   LOI : 14/60891
(Ca'Frosco Korshun x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
Teven (9/9)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Dascha von der Nebelhöhle
Geb.: 31-10-2007   VDH/DWZB B : 17799
(Ch. Boris von der Nebelhöhle x Ischyma Euphorie)
Fokker : Döring Christina - Eig.: Käbisch Daniela
 
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Klingsor's Fanuschka
Geb.: 10-03-2016   VDH/DWZB B : 18848
(Ca'Frosco Matthis x Ca'Frosco Lietka)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Raspe Petra & Jochen
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
2 U RVDH
Uljenka aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18644
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Raspe Petra & Jochen
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Hirina von der Windhundranch
Geb.: 05-03-2009   VDH/DWZB B : 17953
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Schwarz B. & H. & Bollbach Heike
 
2 U  Ch. Philadelphian Sabanna Danijara
Geb.: 16-02-2012   EST : 01400/12
(Ch. Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy At Metelitsa x Philadelphian Sabanna Almazka)
Fokker : Teek Rita - Eig.: Kitsche Annett
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Klingsor's Cescada
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18285
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
F.&Eig.: Siegel Dörte
2 U RVDH
Lara von der Windhundranch
Geb.: 16-04-2014   VDH/DWZB B : 18562
(Romanof aus dem Zarenreich x Ch. Ginger von der Windhundranch)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
 
3 ZG  Cariza Ekaterina Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18610
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven