2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26&27/8/2016 : Brussel/B - CAC-CACIB European Dog Show '16 - FCI Euro Sighthound '16
Keurmeesters : Mw. Peschges Waltraud/D - Mej. Novak Andreja/SLO
Foto's : Thanks to Evelyn Kirsch (Ischyma Barsois) - European Barsoi
 
27-08-2016 : CAC-CACIB - European Dog Show '16 - Keurmeester : Mw. Waltraud Peschges/D
Ingeschreven : 29 / Aanwezig : 25
26-08-2016 : CAC - FCI Euro Sighthound '16 - Keurmeester : Mej. Andreja Novak/SLO
Ingeschreven : 27 / Aanwezig : 24
 
 
 
 

27-08-2016 : European Dog Show 2016
CAC-CACIB BOS Ch. Lubomir iz Severnoi Ohoty - CAC-CACIB BOB Ch. Isami d'Ellendil
 

Jeugdklas
EX 1 JEUW'16 / EX 1 FCI EJSH 2016
Lunnaya Raduga Yantarny Blues
Geb.: 25-08-2015   RKF : 4463694
(Solovyev Giacint x Lunnaya Raduga Afrodita)
F.&Eig.: Balakireva Elena
——— / EX 2
 Go Go Bolshoi Midnight Cowboy
Geb.: 10-06-2015   MET/OAG : 26/15
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Lena Martinville)
F.&Eig.: Vereczki Edit
 
Intermediaire Klas
——— / EX 1
 Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
——— / EX 2
 Obin Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162093
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
——— / ABS.
 Secret Garden Triumph of the Skies
Geb.: 31-03-2015   AKC : HP50598705
(Secret Garden Peace Perfect Peace x Secret Garden Mysterious Ways)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Sohael Moreda Nadia
 
Open Klas
EX 1 RCAC-RCACIB / EX 2
Go Go Bolshoi Jesse James
Geb.: 14-02-2013   MET/OAG : 1152/13
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Lena Martinville)
Fokker : Vereczki Edit - Eig.: Bodrogi Margereta
VG 2 / EX 1
 Scheztaya Papa Was A Rolling Stone @ Zercark
Geb.: 17-08-2010   KC : REG AM 0901902
(Teine Chester Kalinow x Scheztaya In-your-mind)
Fokker : Håkansson Helena-M - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
VG 3 / ———
 Veter Kalinow
Geb.: 04-05-2014   JR : 70467RH
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Daria Kim
——— / EX 3
 Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
ABS. / ABS.
 Russkiy Azart Zhenesis Herius Magnetic
Geb.: 14-06-2014   LOP : 506576
(Ch. Millionaire Red Daimond in Russkiy Azart x Russkiy Azart Vienna Virtus Clara)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
 
ABS. / ———
 Secret Garden Triumph of the Skies
Geb.: 31-03-2015   AKC : HP50598705
(Secret Garden Peace Perfect Peace x Secret Garden Mysterious Ways)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Sohael Moreda Nadia
 
Gebruiskhondenklas
EX 1 BOB Working / ———
Ch. Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
Kampioensklas
EX 1 CAC-CACIB EUW'16 BOS / EX 2 RCAC
Ch. Lubomir iz Severnoi Ohoty
Geb.: 30-03-2012   RKF : 3244124
(Kretchet iz Severnoi Ohoty x Mistika iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Tumanyan S. - Eig.: Mamaeva Anastasia & Oleg
EX 2 / ———
 Ch. Solovyev Troekurov Barin
Geb.: 01-06-2012   RKF : 3351751
(Ch. Solovyev Favorit x Ch. Solovyev Gvardia Belaya)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Khenkina Marina
VG 3 / EX 3
 Ch. Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
VG 4 / ———
 Ch. Ischyma Saphir
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18161
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Endrikat Sabine
——— / EX 1 CAC FCI ESH 2016
 Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
VG / ———
 Staraja Russa Krasnorada
Geb.: 21-02-2010   FI : 21689/10
(Rajalinian Flash Thowra x Staraja Russa Dushka)
Fokker : Voutilainen - Eig.: Merulli Francesco
Veteranenklas
EX 1 VEUW'16 Vet. BOB / EX 1 FCI Vet.ESH 2016 Vet. BOB - BOS
Ch. Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp
Geb.: 14-03-2008   MET/OAG : 966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta x Sunburst Curage)
Fokker : Thompson Garnett / Mcgraw Marilyn - Eig.: Dr. Koppány Ágnes
Babyklas
VP 1 BOB Baby / VP 1 BOB Baby
Dober-Kopp Hu-Go Unicum
Geb.: 25-04-2016   MET/OAG : 65/16
(J-Dzingiskhan to Dober-Kopp Toca x Dober-Kopp Fabulous Dancer)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Mme Debricon Sophie
Puppyklas
VP 1 BOB Puppy / ———
Dober-Kopp Heart of Eternity
Geb.: 04-01-2016   MET/OAG : 55/16
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Jenifer Toca)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Wagner Elizabetch / Tuncsik Marko
Jeugdklas
EX 1 JEUW'16 JBOB / EX 1 FCI EJSH 2016 JBOB
Kuskaya's Lady of Killashee
Geb.: 08-05-2015   SHSB/LOS : 735853
(Kuskaya's Grischa x Grazyia de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
EX 2 / ———
 Gradisca But I'M The Good Girl
Geb.: 15-06-2015   LOI : 15/134431
(Ch. Staraja Russa Krasnorada x Ch. Stepnykh Almazov Giulietta)
F.&Eig.: Merulli Francesco
——— / EX 2
 Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
Intermediaire Klas
EX 1 / EX 1
 Jenifer Toca at Dober-Kopp
Geb.: 17-11-2014   MET/OAG : 19/H/15
(Dober-Kopp Apacs x Dober-Kopp Africa Queen)
Fokker : Tot Kristijan - Eig.: Dr. Koppány Ágnes
——— / EX 2
 Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
ABS. / ———
 Ljubljana du Grand Fresnoy
Geb.: 23-02-2015   LOF : 016786
(Bostamni Claudio x Airy Fairy Matrioshka)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mlle Beraud Bénédicte
 
Open Klas
EX 1 / EX 1 CAC FCI ESH 2016 BOB
 Amulet Moy Bravo Baronessa
Geb.: 14-05-2014   RKF : 3985094
(Ch. Borscana Besteven x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Smirnova Marina - Eig.: Balakireva Elena
EX 2 / EX 3
 Amulet Moy Blestkaya Baryshnya
Geb.: 14-05-2014   RKF : 3985091
(Ch. Borscana Besteven x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Smirnova Marina - Eig.: Nadezhda Mamaeva
VG 3 / ———
 Bella di Giorno Hemerocallis Impera
Geb.: 07-07-2014   ROI : 14/135938
(Apriori Nizhinskiy x Astra Mary)
Fokker : Triscornia Alina - Eig.: Giorgi Ivano
——— / EX 2 RCAC
 Isba de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149812
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
G / VG 4
 Donskoi Tula At Zercark
Geb.: 07-02-2013   KC : REG AK 03785204
(Ch. Donskoi Asmodey x Ch. Miracle Moments Donskoi Polot)
Fokker : Foran Don - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
Kampioensklas
EX 1 CAC-CACIB EUW'16 BOB / EX 2
Ch. Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461/03442
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
EX 2 RCAC-RCACIB / ———
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
EX 3 / EX 3
 Ch. Kozlowski's Ozita
Geb.: 24-02-2012   LOP : 502818
(Ch. Krilat Charadai x Kozlowski's Irwa)
Fokker : Wennberg-Stener C. - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
EX 4 / ———
 Ch. Stepnykh Almazov Giulietta
Geb.: 25-04-2010   LOI : 10/161659
(Carabida's Dazzling Gold x Stepnykh Almazov Cabiria)
Fokker : Epifani Cristina - Eig.: Merulli Francesco
VG / EX 1
 Ch. Lunnaya Raduga Ideya Fix
Geb.: 05-02-2012   RKF : 3302125
(Solovyev Ulan Udaloy x Staraja Russa Feia Lun Radugi)
F.&Eig.: Balakireva Elena
ABS. / ABS.
 Ch. Berislasva
Geb.: 07-09-2012   RKF : 3370060
(Udaloi Molodets x Rushuana)
Fokker : Chernenko E. - Eig.: Bibikova Elena
 
Veteranenklas
——— / EX 1 FCI Vet.ESH 2016 Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
   
 
 
 
 
 
 
terug naar boven