2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
27-8-2016 : Brussel/B - CAC-CACIB European Dog Show 2016
Keurmeester : Mw. Peschges Waltraud/D
29 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 16 )
 
Reuen (11/13)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JEUW'16
Lunnaya Raduga Yantarny Blues
Geb.: 25-08-2015   RKF : 4463694
(Solovyev Giacint x Lunnaya Raduga Afrodita)
F.&Eig.: Balakireva Elena
 
 
Open Klas (3/5)
1 U RCAC-RCACIB
Go Go Bolshoi Jesse James
Geb.: 14-02-2013   MET/OAG : 1152/13
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Lena Martinville)
Fokker : Vereczki Edit - Eig.: Bodrogi Margereta
 
2 ZG  Scheztaya Papa Was A Rolling Stone @ Zercark
Geb.: 17-08-2010   KC : REG AM 0901902
(Teine Chester Kalinow x Scheztaya In-your-mind)
Fokker : Håkansson Helena-M - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
 
3 ZG  Veter Kalinow
Geb.: 04-05-2014   JR : 70467RH
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Daria Kim
 
afw  Russkiy Azart Zhenesis Herius Magnetic
Geb.: 14-06-2014   LOP : 506576
(Ch. Millionaire Red Daimond in Russkiy Azart x Russkiy Azart Vienna Virtus Clara)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
 
afw  Secret Garden Triumph of the Skies
Geb.: 31-03-2015   AKC : HP50598705
(Secret Garden Peace Perfect Peace x Secret Garden Mysterious Ways)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Sohael Moreda Nadia
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U Beste Gebruikshondenklas
Ch. Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
 
 
Kampioensklas (5/5)
1 U CAC-CACIB EUW'16 BOS
Ch. Lubomir iz Severnoi Ohoty
Geb.: 30-03-2012   RKF : 3244124
(Kretchet iz Severnoi Ohoty x Mistika iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Tumanyan S. - Eig.: Mamaeva Anastasia & Oleg
 
2 U  Ch. Solovyev Troekurov Barin
Geb.: 01-06-2012   RKF : 3351751
(Ch. Solovyev Favorit x Ch. Solovyev Gvardia Belaya)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Khenkina Marina
 
3 ZG  Ch. Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
4 ZG  Ch. Ischyma Saphir
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18161
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Endrikat Sabine
 
ZG  Staraja Russa Krasnorada
Geb.: 21-02-2010   FI : 21689/10
(Rajalinian Flash Thowra x Staraja Russa Dushka)
Fokker : Voutilainen - Eig.: Merulli Francesco
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VEUW'16 Beste Veteraan
Ch. Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp
Geb.: 14-03-2008   MET/OAG : 966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta x Sunburst Curage)
Fokker : Thompson Garnett / Mcgraw Marilyn - Eig.: Dr. Koppány Ágnes
 
Teven (14/16)
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Dober-Kopp Hu-Go Unicum
Geb.: 25-04-2016   MET/OAG : 65/16
(J-Dzingiskhan to Dober-Kopp Toca x Dober-Kopp Fabulous Dancer)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Dober-Kopp Heart of Eternity
Geb.: 04-01-2016   MET/OAG : 55/16
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Jenifer Toca)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Wagner Elizabetch / Tuncsik Marko
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JEUW'16 JBOB
Kuskaya's Lady of Killashee
Geb.: 08-05-2015   SHSB/LOS : 735853
(Kuskaya's Grischa x Grazyia de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
2 U  Gradisca But I'M The Good Girl
Geb.: 15-06-2015   LOI : 15/134431
(Ch. Staraja Russa Krasnorada x Ch. Stepnykh Almazov Giulietta)
F.&Eig.: Merulli Francesco
 
 
Intermediaire Klas (1/2)
1 U  Jenifer Toca at Dober-Kopp
Geb.: 17-11-2014   MET/OAG : 19/H/15
(Dober-Kopp Apacs x Dober-Kopp Africa Queen)
Fokker : Tot Kristijan - Eig.: Dr. Koppány Ágnes
 
afw  Ljubljana du Grand Fresnoy
Geb.: 23-02-2015   LOF : 016786
(Bostamni Claudio x Airy Fairy Matrioshka)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mlle Beraud Bénédicte
 
 
Open Klas (4/4)
1 U  Amulet Moy Bravo Baronessa
Geb.: 14-05-2014   RKF : 3985094
(Ch. Borscana Besteven x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Smirnova Marina - Eig.: Balakireva Elena
 
2 U  Amulet Moy Blestkaya Baryshnya
Geb.: 14-05-2014   RKF : 3985091
(Ch. Borscana Besteven x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Smirnova Marina - Eig.: Nadezhda Mamaeva
 
3 ZG  Bella di Giorno Hemerocallis Impera
Geb.: 07-07-2014   ROI : 14/135938
(Apriori Nizhinskiy x Astra Mary)
Fokker : Triscornia Alina - Eig.: Giorgi Ivano
 
G  Donskoi Tula At Zercark
Geb.: 07-02-2013   KC : REG AK 03785204
(Ch. Donskoi Asmodey x Ch. Miracle Moments Donskoi Polot)
Fokker : Foran Don - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
 
 
Kampioensklas (5/6)
1 U CAC-CACIB EUW'16 BOB
Ch. Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461/03442
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
3 U  Ch. Kozlowski's Ozita
Geb.: 24-02-2012   LOP : 502818
(Ch. Krilat Charadai x Kozlowski's Irwa)
Fokker : Wennberg-Stener C. - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
 
4 U  Ch. Stepnykh Almazov Giulietta
Geb.: 25-04-2010   LOI : 10/161659
(Carabida's Dazzling Gold x Stepnykh Almazov Cabiria)
Fokker : Epifani Cristina - Eig.: Merulli Francesco
 
ZG  Ch. Lunnaya Raduga Ideya Fix
Geb.: 05-02-2012   RKF : 3302125
(Solovyev Ulan Udaloy x Staraja Russa Feia Lun Radugi)
F.&Eig.: Balakireva Elena
 
afw  Ch. Berislasva
Geb.: 07-09-2012   RKF : 3370060
(Udaloi Molodets x Rushuana)
Fokker : Chernenko E. - Eig.: Bibikova Elena
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven