2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26-8-2016 : Brussel/B - CAC FCI EURO SIGHTHOUND 2016
Keurmeester : Mej. Novak Andreja/SLO
Resultaten : Rosalind Priest
 
27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 14 )
 
Reuen (11/13)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U FCI EJSH 2016
Lunnaya Raduga Yantarny Blues
Geb.: 25-08-2015   RKF : 4463694
(Solovyev Giacint x Lunnaya Raduga Afrodita)
F.&Eig.: Balakireva Elena
 
2 U  Go Go Bolshoi Midnight Cowboy
Geb.: 10-06-2015   MET/OAG : 26/15
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Lena Martinville)
F.&Eig.: Vereczki Edit
 
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U  Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
2 U  Obin Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162093
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
afw  Secret Garden Triumph of the Skies
Geb.: 31-03-2015   AKC : HP50598705
(Secret Garden Peace Perfect Peace x Secret Garden Mysterious Ways)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Sohael Moreda Nadia
 
 
Open Klas (3/4)
1 U  Scheztaya Papa Was A Rolling Stone @ Zercark
Geb.: 17-08-2010   KC : REG AM 0901902
(Teine Chester Kalinow x Scheztaya In-your-mind)
Fokker : Håkansson Helena-M - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
 
2 U  Go Go Bolshoi Jesse James
Geb.: 14-02-2013   MET/OAG : 1152/13
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Lena Martinville)
Fokker : Vereczki Edit - Eig.: Bodrogi Margereta
 
3 U  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
afw  Russkiy Azart Zhenesis Herius Magnetic
Geb.: 14-06-2014   LOP : 506576
(Ch. Millionaire Red Daimond in Russkiy Azart x Russkiy Azart Vienna Virtus Clara)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC FCI ESH 2016
Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U RCAC
Ch. Lubomir iz Severnoi Ohoty
Geb.: 30-03-2012   RKF : 3244124
(Kretchet iz Severnoi Ohoty x Mistika iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Tumanyan S. - Eig.: Mamaeva Anastasia & Oleg
 
3 U  Ch. Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U FCI Vet.ESH 2016 Vet. BOB - BOS
Ch. Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp
Geb.: 14-03-2008   MET/OAG : 966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta x Sunburst Curage)
Fokker : Thompson Garnett / Mcgraw Marilyn - Eig.: Dr. Koppány Ágnes
 
Teven (13/14)
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Dober-Kopp Hu-Go Unicum
Geb.: 25-04-2016   MET/OAG : 65/16
(J-Dzingiskhan to Dober-Kopp Toca x Dober-Kopp Fabulous Dancer)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U FCI EJSH 2016 JBOB
Kuskaya's Lady of Killashee
Geb.: 08-05-2015   SHSB/LOS : 735853
(Kuskaya's Grischa x Grazyia de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
2 U  Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Jenifer Toca at Dober-Kopp
Geb.: 17-11-2014   MET/OAG : 19/H/15
(Dober-Kopp Apacs x Dober-Kopp Africa Queen)
Fokker : Tot Kristijan - Eig.: Dr. Koppány Ágnes
 
2 U  Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
 
Open Klas (4/4)
1 U CAC FCI ESH 2016 BOB
Amulet Moy Bravo Baronessa
Geb.: 14-05-2014   RKF : 3985094
(Ch. Borscana Besteven x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Smirnova Marina - Eig.: Balakireva Elena
 
2 U RCAC
Isba de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149812
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
3 U  Amulet Moy Blestkaya Baryshnya
Geb.: 14-05-2014   RKF : 3985091
(Ch. Borscana Besteven x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Smirnova Marina - Eig.: Nadezhda Mamaeva
 
4 ZG  Donskoi Tula At Zercark
Geb.: 07-02-2013   KC : REG AK 03785204
(Ch. Donskoi Asmodey x Ch. Miracle Moments Donskoi Polot)
Fokker : Foran Don - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
 
 
Kampioensklas (3/4)
1 U  Ch. Lunnaya Raduga Ideya Fix
Geb.: 05-02-2012   RKF : 3302125
(Solovyev Ulan Udaloy x Staraja Russa Feia Lun Radugi)
F.&Eig.: Balakireva Elena
 
2 U  Ch. Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461/03442
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
3 U  Ch. Kozlowski's Ozita
Geb.: 24-02-2012   LOP : 502818
(Ch. Krilat Charadai x Kozlowski's Irwa)
Fokker : Wennberg-Stener C. - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
 
afw  Ch. Berislasva
Geb.: 07-09-2012   RKF : 3370060
(Udaloi Molodets x Rushuana)
Fokker : Chernenko E. - Eig.: Bibikova Elena
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U FCI Vet.ESH 2016
Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven