2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-8-2016 : Leipzig/D - CAC-CACIB German Winner
Keurmeester : Mw. Piesik Birgit/D
Resultaten : Kerstin Gröschel - Foto's : Jürgen Heinzl
 
 
 
JgdVDH JgdCAC JgdBOB BR BOS Wassil Kalinow - VDH CAC CACIB BH BOB Askarina Bogdashha
 

13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 5 )
 
Reuen (8/8)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC German Junior Winner 2016 JBOB - Beste Reu - BOS
Wassil Kalinow
Geb.: 28-03-2015   VDH/DWZB B : 18718
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Quilina Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Rahms R. / Krause G.
2 ZG  Avant-Garde Art Chevalier
Geb.: 26-09-2015   VDH/DWZB B : 18782
(Avant-Garde Art Abstract x Philadelphian Sabanna Danijara)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Krause Lisa
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC CACIB German Winner 2016
Amethyst Arkadij zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18634
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Grüssing Hannelore
2 U RVDH RCAC
Hapukan Atomic
Geb.: 25-10-2014   HR : 10100RH
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Ch. Kantyczka Stepowy Goniec)
Fokker : Besedic Kresimir - Eig.: Baage Gisela
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH RCACIB
Ch. Dober-Kopp Old Shatterhand
Geb.: 08-03-2012   SHSB/LOS : 711820
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Steinman Heiko
2 ZG  Ch. Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
3 ZG  Ch. Lubomir iz Severnoi Ohoty
Geb.: 30-03-2012   RKF : 3244124
(Kretchet iz Severnoi Ohoty x Mistika iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Tumanyan S. - Eig.: Mamaeva Anastasia & Oleg
 
Open Klas (1/1)
1 ZG  Klingsor's Dajosch
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18393
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Baage Gisela & Uwe
Teven (5/5)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC RCACIB
Augenweide zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18637
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Hubert Renate
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Philadelphian Sabanna Danijara
Geb.: 16-02-2012   EST : 01400/12
(Ch. Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy At Metelitsa x Philadelphian Sabanna Almazka)
Fokker : Teek Rita - Eig.: Kitsche Annett
2 ZG  Ch. Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja of Tsar Borzois)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC CACIB German Winner 2016 Beste Teef - BOB
Askarina Bogdashha
Geb.: 01-04-2014   VDH/DWZB B : 18544
(Ch. Hedin Zarownik x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt Claudia / Schiering Sabine - Eig.: Roehl Sylvia
2 ZG  Ch. Battle Royal Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1329
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja of Tsar Borzois)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin / Heinzl Jürgen
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven