2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
13-8-2016 : Innsbruck/AT - CACA-CACIB
Keurmeester : Mw. Jarmer Sigrid/AT
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 

Keurmeester : Mw. Martha Heine/D
CACA CACIB BOB 3 BOG Ch. Chyerdak Kashmir
 

20 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 11 )
 
Reuen (8/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JCAC
Fonezel Kumir Favorit Premium
Geb.: 27-09-2015   RKF : 4461497
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Atlantida Fonezel)
F.&Eig.: Bleze Elena
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Fonezel Znoy Extrim Avangard
Geb.: 17-11-2014   RKF : 4144144
(Secret Garden Shofar x Fonezel Antuanneta Izabella)
F.&Eig.: Bleze Elena
 
 
Open Klas (2/3)
1 U CACA
Russian Spellbound Earl of Erakyon
Geb.: 06-04-2012   ROI : 12/74798
(Augustus x Russkiy Azart Tayra)
Fokker : Pensa Gloria - Eig.: Paltro Armando
 
2 U RCACA
Basnjan Kaleidoscope
Geb.: 29-03-2014   OHZB : BAR1355
(of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Huber Maria-Margaretha
 
afw  Crylat Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   OHZB : BAR1354
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: ASG
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CACA RCACIB
Ch. Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACA CACIB BOB 3 BOG
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RCACA
Ch. Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
 
3 U  Ch. Fonezel Jokey Virtus
Geb.: 12-06-2014   
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
F.&Eig.: Bleze Elena
 
Teven (11/11)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Savana Pardal z Asuanu
Geb.: 17-11-2015   SPKP : 379
(Ch. Ischyma Saphir x Avrilia z Palatinu Moravia)
Fokker : Zemankova Hana - Eig.: Endrikat Sabine
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACA
Fonezel Zvezda Moya Serdechnaya
Geb.: 17-11-2014   RKF : 4144149
(Secret Garden Shofar x Fonezel Antuanneta Izabella)
F.&Eig.: Bleze Elena
 
 
Open Klas (4/4)
1 U CACA CACIB BOS
Gzhanna du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015905/3354
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
2 U RCACA
Axinja von Natalijnka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18342
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
Fokker : Weiser-Stratmann Anita - Eig.: Sigl Sonja
 
3 ZG  Elina
Geb.: 03-06-2012   LOS : 724852
(Sapsan Severniy Sokol x Solnechnaya Dolina)
Fokker : Egorov Konstantin - Eig.: Pol Barbara
 
4 ZG  Ancia von Nataljinka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18344
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
Fokker : Weiser-Stratmann Anita - Eig.: Sigl Hildegard
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CACA RCACIB New Austrian Ch.
Ch. Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana / Dr. Klein Edith
 
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CACA
Ch. Gavria du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015909/03341
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
2 U RCACA
Ch. Fonezel Jelannaya Krasa
Geb.: 12-06-2014   RKF : 4012279
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
F.&Eig.: Bleze Elena
 
3 U  Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
4 ZG  Ch. Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven