2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26-6-2016 : Luxembourg/L - CACL
Keurmeester : Mw. Gielisse Anita/NL
Foto en resultaten : Bianca Van Hoof-Bekers
 
Wandhondfestival (WFL)
 
 
 
 
CACL - BOB Noriana of Russian Dreams - JCAC - BOS Lilleman d'Ellendil
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 10 )
 
Reuen (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JCAC BOS
Lilleman d'Ellendil
Geb.: 16-08-2015   LOF : 16875
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACL
Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
2 U RCACL
Harropine Hermes
Geb.: 17-09-2014   KC : AS00490701
(Ischyma Imperial x Ch. Madame De Pompadour Stepowy Goniec)
Fokker : Harper Michael - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Open Klas (1/1)
1 ZG  Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACL
Ch. Zabava Znaty Darian
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196531
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Terra Irina & Kristina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
2 U RCACL
Ch. Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Teven (10/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Medievale du Grand Fresnoy
Geb.: 03-02-2016   LOF :
(Ch. Solovyev Triumph x Histoire d'Amour du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JCAC JBOB
Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
 
2 ZG  Alisa Ariel by HRIB at Grand Fresnoy
Geb.: 04-04-2015   SLR RH : 00249
(Ch. Ninochka's Zenos by HRIB x Ch. Borscana Archenemy)
Fokker : Hrzenjak Blanka - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACL BOB
Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
 
Open Klas (3/3)
1 U CACL
Juno Beach 1944 du Grand Fresnoy
Geb.: 06-06-2014   LOF : 016657
(Ch. Emminence-Grise du Grand Fresnoy x Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
2 ZG  Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
3 ZG  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380/03437
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
 
 
Gebruiskhondenklas (3/3)
1 U CACL
Ch. Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
 
2 U RCACL
Manitias Monna Lisa
Geb.: 09-10-2010   SLR RH : 000233
(Katnu Kidai x Manitias Wild Licuorice)
Fokker : Manning Margret - Eig.: Bergamo Stefano / Rihar Natasa
 
3 U  Ch. Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven