2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-6-2016 : Mave/HU - CAC
Keurmeester : Dhr. Foss Arne/N
Resultaten en foto's : Balkányi Ágnes
 
MAVE Sighthound Club Show
 
 
 
 


BOB Clubwinner CAC Ch. Triumphator Zophiel
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 8 )
 
Reuen (7/7)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Alag-Dombi Dark Kaiser
Geb.: 04-11-2015   
(Alag-Dombi Burja x Dober-Kopp Virag Lanya Parazs)
Fokker : Bakné Odry Erzsébet - Eig.: Bakne Odry Erzsebet / Zardane Bak Melinda
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U HPJ Junior Clubwinner 2016
Go Go Bolshoi Midnight Cowboy
Geb.: 10-06-2015   
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Lena Martinville)
F.&Eig.: Vereczki Edit
 
2 U  Eleven Aircrafts Antonov
Geb.: 28-08-2015   
(Anton-Now Bruno x Triumphator Zahariel)
Fokker : Kecskés Viktoria - Eig.: Alaxai Eva
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC
Donskoi Auerino
Geb.: 19-09-2014   SPKP : 362
(Donskoi Nicholai x Donskoï Princessa Greza)
Fokker : Foran Don - Eig.: Jakl Lukas
 
 
Open Klas (1/1)
1 U CAC
Steppes Diamonds Are Forever at Krylov
Geb.: 24-05-2012   
(Aashtoria Wildhunt Hidden Agenda x Kahlua Steppes Gingersnap)
Fokker : Stachon Monika - Eig.: Krylova Hana / Stachon Monika
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CAC
Ch. Yegor Spirit of the Tsar
Geb.: 18-08-2010   OHZB : BAR 1278
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Abrakadabra Nijinski Ballet)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Kain Maria
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC Clubwinner 2016 BOB
Ch. Triumphator Zophiel
Geb.: 11-04-2013   MET/OAG : 1167/13
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
F.&Eig.: Balkányi Ágnes
Teven (8/8)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U HPJ Junior Clubwinner 2016
Kuskaya's Lady of Killashee
Geb.: 08-05-2015   SHSB/LOS : 735853
(Kuskaya's Grischa x Grazyia de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
2 U  Go Go Bolshoi Samba Queen
Geb.: 11-09-2015   
(Go Go Bolshoi Great Gatsby x Illas Aurore Boreale)
F.&Eig.: Vereczki Edit
 
3 U  Eleven Aircrafts Airacobra Bell
Geb.: 28-08-2015   
(Anton-Now Bruno x Triumphator Zahariel)
Fokker : Kecskés Viktoria - Eig.: Kékes Alexandra
 
 
Open Klas (2/2)
1 U CAC
Axinja von Natalijnka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18342
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
Fokker : Weiser-Stratmann Anita - Eig.: Sigl Sonja
 
2 U RCAC
Ancia von Nataljinka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18344
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
Fokker : Weiser-Stratmann Anita - Eig.: Sigl Hildegard
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U CAC Clubwinner 2016
B'Laure Wilwarin von Dretowitz
Geb.: 17-06-2013   SPKP : 306
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Brioschka Jelena Mraja)
Fokker : Hrubec Zbysek / Reiszova Erika - Eig.: Jakl Lukas
2 U RCAC
Ch. Aida z Brnova
Geb.: 18-10-2010   CLP/B : 2966
(Allperi Highlands Heart x Paloma Fi-It)
Fokker : Slovackova Barbora - Eig.: Kain Maria
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC Veteran Clubwinner 2016 Vet. BOB - Beste Teef Veteran BIS
Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven