2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-6-2016 : Douai/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Pocas Joao Vasco/PT
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CACIB BOB Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole - CACIB BOS Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 6 )
 
Reuen (9/9)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCACS
Harropine Hermes
Geb.: 17-09-2014   KC : AS00490701
(Ischyma Imperial x Ch. Madame De Pompadour Stepowy Goniec)
Fokker : Harper Michael - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Open Klas (1/1)
1 U CACS
Otrada Amur Zlatoyar At Zoribo
Geb.: 06-03-2014   KC : AS0900248
(Borscana Rimfrost x Vega Shelk Inne Otrada)
Fokker : Kulikova Ilona - Eig.: Langley / Thomas
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACIB BOB
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACIB
Ch. Zabava Znaty Darian
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196531
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Terra Irina & Kristina - Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Ch. Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682/02864
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JBOB
Russkiy Azart Centenary Wissent Hipnotic Hermitage d'Eole
Geb.: 31-03-2015   LOI : 15/67307
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Russkiy Azart Kamea Arisona)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Lilleman d'Ellendil
Geb.: 16-08-2015   LOF : 16875
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
3 ZG  Lancelot du Joyau des Bois
Geb.: 20-01-2015   LOF : 16724
(Gjeroff-Prince du Joyau des Bois x Faizabad-Feodora du Joyau des Bois)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Lefebvre Marie-Claire
4 ZG  Cymabresjeva Solowei
Geb.: 06-04-2015   NHSB : 3000683
(Stepun's Elekin x Cymabresjeva Orvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Merlin Annie
Teven (5/6)
 
Open Klas (2/3)
1 U CACS
Juno Beach 1944 du Grand Fresnoy
Geb.: 06-06-2014   LOF : 016657
(Ch. Emminence-Grise du Grand Fresnoy x Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016298/03399
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
afw  Ievdenia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016479
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOS
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACIB
Ch. Jablonka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16573/03482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet.BOB
Dachawanka des Crocs de la Molière
Geb.: 08-06-2008   LOF : 015294
(Vestnik des Crocs de la Molière x Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mlle Renard Céline
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven