2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
5-6-2016 : Metz/F - CACS-CACIB Championnat de France
Keurmeester : Dhr. Jouanchicot Christian/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


Junior Best in Show Russkiy Azart Centenary Wissent Hipnotic Hermitage d'Eole
 

27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 15 )
 
Reuen (9/12)
 
Open Klas (5/6)
1 U CACS RCACIB
Ch. Zabava Znaty Darian
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196531
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Terra Irina & Kristina - Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016814/02981
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Apriori Tzennyi
Geb.: 12-04-2014   RKF : 3895895
(Apriori Tikhon x Apriori Miracle Hunter)
Fokker : Vodyanaya Zykina - Eig.: Mlle Chevalier Line
4 U  Fribourg du Grand Fresnoy
Geb.: 05-09-2010   LOF : 015817
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
U  Irinei in the Name of Love
Geb.: 12-02-2013   LOF : 016346/02936
(Raskor Kalinow x Blanche Neige in the Name of Love)
Fokker : Gérard Peggy - Eig.: Mme Dieudonne Brigitte
afw  Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: MM. Gaussail Cyrille / Leroux Arnaud
 
 
Gebruiskhondenklas (0/1)
afw  Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACIB BOB 3 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JBOB Junior BOG - Junior BIS
Russkiy Azart Centenary Wissent Hipnotic Hermitage d'Eole
Geb.: 31-03-2015   LOI : 15/67307
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Russkiy Azart Kamea Arisona)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Iskrivyj Blesk Mraja
Geb.: 14-12-2014   LOF : 344/0
(Phaedra Camus x Derzosth Mraja)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Mlle Chevalier Florence
afw  Lilleman d'Ellendil
Geb.: 16-08-2015   LOF : 16875
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Loukian des Perles Tsarienne
Geb.: 21-09-2015   LOF : 016865
(Just A Gigolo du Domaine d'Iasnaia-Poliana x Fiva des Perles Tsarienne)
Fokker : Dekeyzer Jean / Vogel Bernadette - Eig.: Vogel Bernadette
Teven (13/15)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS RCACIB
Juno Beach 1944 du Grand Fresnoy
Geb.: 06-06-2014   LOF : 016657
(Ch. Emminence-Grise du Grand Fresnoy x Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   LOI : 3912063
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (5/6)
1 U  Ch. Airy Fairy Matrioschka
Geb.: 19-12-2009   CMKU/B : CLP/.B/2991
(Ch. Lynx Winds from Russia x Rajalinjan Davinovna)
Fokker : Svobodová Vendula - Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Jablonka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16573/03482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Jarkowa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16565/03479
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
4 U  Kniazhie Zoloto Voploscheniye Mechtiy
Geb.: 29-08-2013   RKF : 3804282
(Volchek iz Legendy Podmoskovya x Rusich Bereginya)
Fokker : Zolochevskaya Elmira - Eig.: Benz Elvira
U  Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016298/03399
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
afw  Ch. Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461/03442
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Gebruiskhondenklas (0/1)
afw  F'Katja du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015759
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACIB
Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc
Geb.: 30-11-2009   LOF : 015593/03254
(Dimitrov des Crocs de la Molière x Slavia du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
2 U  Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Ch. Anton-Now Katinka
Geb.: 09-08-2012   MET/OAG : 1140/12
(Volodei des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Reich Katyusa)
Fokker : Proksa Antal - Eig.: Benz Elvira
 
Jeugdklas (2/2)
1 U BOS
Lilya Livadia du Clos de Mickaloïc
Geb.: 10-04-2015   LOF : 016752
(Faya-Tchanoff d'El Collina of Perruska x Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
2 U  Stal iz Almaznogo Fonda
Geb.: 23-05-2015   UCHM :
(Tsarski Renessans x Dobroslava)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Medievale du Grand Fresnoy
Geb.: 03-02-2016   LOF :
(Ch. Solovyev Triumph x Histoire d'Amour du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven