2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
28-5-2016 : Gröditz/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Levente Miklos/HU
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 8 )
 
Reuen (8/8)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Eyk vom Brandenstein
Geb.: 23-02-2006   VDH/DWZB B : 17571
(Nabor Gatschina x Darina vom Brandenstein)
Fokker : Hartmann E. - Eig.: Wandzich Eva
 
Babyklas (2/2)
1 VB Beste Baby Baby BIS
Ischyma Banderas
Geb.: 19-12-2015   VDH/DWZB B : 18799
(Ischyma Vangelis x Ischyma Uhura)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Dick Ute
2 VB  Ischyma Baikal
Geb.: 19-12-2015   VDH/DWZB B : 18798
(Ischyma Vangelis x Ischyma Uhura)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Dick Ute
 
Puppyklas (2/2)
1 B  Avant-Garde Art Chevalier
Geb.: 26-09-2015   VDH/DWZB B : 18782
(Avant-Garde Art Abstract x Philadelphian Sabanna Danijara)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Krause Lisa
2 B  Rescator z Bilmy
Geb.: 06-10-2015   CLP/B : 3620
(Jeronimo Primus z Bilmy x Windnsatin Jadus V Coburn)
F.&Eig.: Parizkova Marcela
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Wassil Kalinow
Geb.: 28-03-2015   VDH/DWZB B : 18718
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Quilina Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Rahms R. / Krause G.
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Ischyma Zephir
Geb.: 03-11-2014   CMKU/B : 3503/-15/14
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Parizkova Marcela / Strnadova Jana
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
J-Dzingiskhan to Dober-Kopp Toca
Geb.: 17-11-2014   JR : 80168 RH
(Dober-Kopp Apacs x Dober-Kopp Africa Queen)
Fokker : Tot Krisztian - Eig.: Dr. Koppány Ágnes
Teven (8/8)
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Dober-Kopp Heart of Eternity
Geb.: 04-01-2016   MET/OAG : 55/16
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Jenifer Toca)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Wagner Elizabetch / Tuncsik Marko
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy Puppy BIS
Avant-Garde Art C'est la vie
Geb.: 26-09-2015   VDH/DWZB B : 18786
(Avant-Garde Art Abstract x Philadelphian Sabanna Danijara)
F.&Eig.: Kitsche Annett
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Poema z Bilmy
Geb.: 26-04-2015   CMKU/B : 3533/15
(Mystical Dark Victor z Bilmy x Maskova's Charon)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Parizkova Marcela / Strnadova Jana
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
 
Kampioensklas (2/2)
1 U o.a.
Ch. Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
2 U o.a.
Ch. Philadelphian Sabanna Danijara
Geb.: 16-02-2012   EST : 01400/12
(Ch. Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy At Metelitsa x Philadelphian Sabanna Almazka)
Fokker : Teek Rita - Eig.: Kitsche Annett
 
Open Klas (2/2)
1 ZG  Avant-Garde Art Ava
Geb.: 26-04-2010   VDH/DWZB B : 18117
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
F.&Eig.: Kitsche Annett
2 ZG  Okinawa z Bilmy
Geb.: 09-08-2013   CMKU/B : 3324/13
(Jeronimo Primus z Bilmy x Windnsatin Jadus v Coburn SC)
F.&Eig.: Parizkova Marcela
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven