2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
14-5-2016 : Tüttleben/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Langer Manfred/D
Foto's : Christiane Schön
 
 
 
VDH CAC BH BOS Ulchenka Kalinow - VDH BR BOB Ch. Rasswet's Diandro
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 12 )
 
Reuen (6/6)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Ischyma Zephir
Geb.: 03-11-2014   CMKU/B : 3503/-15/14
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Parizkova Marcela / Strnadova Jana
2 ZG  Ischyma Zidane
Geb.: 03-11-2014   VDH/DWZB B : 18666
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Mehler Ute
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Rasswet's Diandro
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18380
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Hüttner Stephan
2 U RVDH
Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Stepun's Elekin
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18498
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Wilhelm Geseta
2 ZG  Rasswet's Dakar
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18378
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Hofacker Ruth / Wutz-Hofacker Th.
Teven (11/12)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Klingsor's Aschira
Geb.: 10-05-2008   VDH/DWZB B : 17852
(Klingsor's Nonius x Baruschka's Imzadza)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Lesser Kerstin
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Poema z Bilmy
Geb.: 26-04-2015   CMKU/B : 3533/15
(Mystical Dark Victor z Bilmy x Maskova's Charon)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Parizkova Marcela / Strnadova Jana
zur.gez.  Stepun's Fee-Tascha
Geb.: 20-03-2015   VDH/DWZB B : 18713
(Stepun's Elekin x Stepun's Chaska)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Uliana aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18646
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
2 ZG  Uljenka aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18644
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Raspe Petra & Jochen
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH RCAC
Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
2 U RVDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Open Klas (3/4)
1 U VDH CAC Beste Teef
Ulchenka Kalinow
Geb.: 11-04-2014   VDH/DWZB B : 18578
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Ch. Teine Vienna Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Kühlmann Martina
2 U RVDH
Stepun's Efvalia
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18505
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
3 U  Okinawa z Bilmy
Geb.: 09-08-2013   CMKU/B : 3324/13
(Jeronimo Primus z Bilmy x Windnsatin Jadus v Coburn SC)
F.&Eig.: Parizkova Marcela
afw  Rasswet's Djuna
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18381
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Eisenbeiss Sabine
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
zur.gez. : teruggetrokken
 
 
 
 
 
 
terug naar boven