2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
14-5-2016 : Gelsenkirchen/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Levente Miklos/HU
 
Foto's Reuen Open Klas : Rolf D. Niemann
 
 
 
 


VDH CAC BR BOB Tzigan aus dem Zarenreich - VDH CAC BH BOS Volna Kalinow
 

25 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 14 / Teven : 11 )
 
Reuen (12/14)
 
Jeugdklas (3/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Paladin Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-01-2015   VDH/DWZB B : 18696
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x Bohdana vom Falknerforst)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Russkiy Azart Celebrity Maynemy Elixir at Kataboliw
Geb.: 31-03-2015   ROI : 15/67300
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Russkiy Azart Kamea Arisona)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
3 ZG  Camarov vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18746
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie & Peter-Josef
afw  Kataboliw Ciell
Geb.: 21-06-2015   VDH/DWZB B : 18758
(Kataboliw Amur x H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Kersten Diana
 
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U o.a.
Uljanof aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18642
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schmoheil Eva
2 U o.a.
Amethyst Arkadij zu Elben Äiken
Geb.: 03-09-2014   VDH/DWZB B : 18634
(Ch. Niemen Stepowy Goniec x High Society Stepowy Goniec)
Fokker : Grüssing Hannelore / Wiemkes J. - Eig.: Grüssing Hannelore
afw  Handsome Devil
Geb.: 03-10-2014   SE : 57751/2014
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Chodlik Livia)
Fokker : Broströmer Charlotta - Eig.: Niemann Rolf / Broströmer Charlotta
 
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Tzigan aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18424
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U RVDH RCAC
Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
3 U  Rasswet's Dante
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18379
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Gums Angelika
4 U  Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
ZG  Oryol Odaloi Raschi-Pack-Buran
Geb.: 20-07-2013   VDH/DWZB B : 18482
(Katai Raschi-Pack-Buran x Newesta Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
ZG  Aston-Martin Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   PKR.X : 8456
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
Vold.  Ishim-Roy von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18294
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter
Teven (11/11)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Cisilija vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18749
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie & Peter-Josef
2 ZG  Burya Baranowskij
Geb.: 01-02-2015   VDH/DWZB B : 18702
(Akim Mraja x Turgai's Koura)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Kristandt Gabi
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Ustenia aus dem Zarenreich
Geb.: 06-09-2014   VDH/DWZB B : 18643
(Art Deco Nijinski Ballet x Ondria aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 ZG  Rasswet's Enya
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18594
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Winter Anke / Frische Martin
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH CAC Beste Teef
Volna Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18574
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Kühlmann Martina
2 U RVDH RCAC
Andora Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   PKR.X : 8455
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
3 ZG  Imperiatriza v. St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18298
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Reis David
4 ZG  Jelistaz Venancia
Geb.: 22-06-2011   S : 46493/2011
(Jelistaz Painted Pelgrim x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Winter Anke
ZG  More Mayorum Metelitza
Geb.: 17-03-2012   RKF :
(Vega Shelk Radonezh x Yablonevaya Valentika iz Razdolia)
Fokker : Gordeeva Vera - Eig.: Vinschen Claudia
ZG  Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Vold. : Voldoende
 
 
 
 
 
 
terug naar boven