2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
5-5-2016 : Heteren/NL - CAC NBC Kampioensclubmatch
Keurmeester : Mw. Bakker-van de Woestijne Erica/NL
 
Nederlandse Barsoi Club
 
 
 
 


JCAC JBOB CAC BOB Clubwinner 2016 Solovyev Datoeda of Bistrumodny
 

45 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 16 / Teven : 29 )
 
Reuen (16/16)
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Russkiy Azart Basit Vicent Madrigal
Geb.: 16-04-2015   ROI : 15/67314
(Russkiy Azart Yevasor d'Aragon Antares x Russkiy Azart Felissa la Suprema)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Geerlings M. / Nickelsen T.
2 ZG  Nash of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155004
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Vanhauwaert Francis
 
Intermediaire Klas (5/5)
1 U  Lovkiy Silver Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971843
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
2 U Beste Hoofd Reu 2016
Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
3 ZG  Rasswet's Enigma
Geb.: 25-05-2014   VDH/DWZB B : 18592
(Ch. Lynx Winds from Russia x Ch. Rasswet's Camee)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Teunissen Veronika
4 ZG  Nayska of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   NHSB : 3032916
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: v. Woerdekom T.
ZG  Ischyma Zobel
Geb.: 03-11-2014   NHSB : 2997590
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
 
Open Klas (3/3)
1 U  Dvorets-Borzogo Bogdan
Geb.: 21-08-2012   BE/RSH : 9145998
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Geerlings Marianne
2 U  Avant-Garde Art Altin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826933
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
3 ZG  Kataboliw Avalon
Geb.: 06-09-2013   NHSB : 2955531
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Schimmel M.J.
 
Fokkersklas (3/3)
1 U CAC BOS
Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U  Cymabresjeva Ravi
Geb.: 30-03-2014   NHSB : 2959974
(Cymabresjeva Osloeschnik x Ch. Cymabresjeva Marushka)
F.&Eig.: de Groot Wim
3 U  Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Kampioensklas (3/3)
1 U RCAC
Ch. Twinspot Brimstone Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U  Ch. Cymabresjeva Osloeschnik
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883615
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
3 U  Ch. Ornament iz Almaznogo Fonda
Geb.: 11-03-2013   UCHM : 16677/000560
(Vega Shelk Rifey x Solovyev Gosudarynya Elizaveta)
Fokker : Lascenco Ella - Eig.: Corbesier Roger
Teven (27/29)
 
Jeugdklas (8/8)
1 U JCAC CAC Clubwinner 2016 JBOB - Beste Teef - BOB
Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André / Kluiters Jeanne
2 U  Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
3 U  Odessa van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: van der Meijden Ellen
4 U  Opaal van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Smit Anneke
U  Woronina Kalinow
Geb.: 28-03-2015   NHSB : 3019533
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Quilina Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: de Koning H. / Tuip Marij
ZG  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Line
ZG  Lebechka du Clos Vrémontois
Geb.: 28-06-2015   NHSB : 30233113
(H'Oleg du Clos Vrémontois x Isabella du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Koppelaar M.J.E.
ZG  Cymabresjeva Sladkaja
Geb.: 06-04-2015   NHSB : 3000686
(Stepun's Elekin x Cymabresjeva Orvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Preijers R.
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U RCAC
Golovka Tucha Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971845
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
2 U  Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
afw  Lovkaya Tucha Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971844
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
 
Open Klas (5/6)
1 U  Cymabresjeva La Czarina
Geb.: 12-10-2008   NHSB : 2723097
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Cymabresjeva Gasha)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: de Vries W.F.
2 U  Cymabresjeva Orvania
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883620
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
3 U  Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
4 U  Rusich Taman
Geb.: 15-07-2012   RKF : 3332209
(Rusich Zhemchug II x Rusich Kalina Krasnaya)
Fokker : Korschunova Irina - Eig.: Bisseling van Zijpendael F.
ZG  Pagranitsjniki Danitsja
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960784
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
Fokker : Tuip Marij - Eig.: Cools Dorette
afw  Pagranitsjniki Dashkova
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960785
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
Fokker : Tuip Marij - Eig.: de Koning H.
 
 
Fokkersklas (2/2)
1 U Beste Hoofd Teef 2016
Dvorets-Borzogo Babochka
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894433
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
2 U  Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Blagorodnja Krasota Igrushka
Geb.: 08-06-2008   NHSB : 2708510
(Izum x Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F.&Eig.: Smid Elisabeth
 
Kampioensklas (6/6)
1 U  Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Kluiters Jeanne
2 U  Ch. Dvorets-Borzogo Basha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894430
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van der Meijden Ellen & Peter
3 U  Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
4 U  Ch. Dvorets-Borzogo Barycha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894431
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Smit Anneke
U  Ch. Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
U  Ch. Lynx Kizil Zabava
Geb.: 10-01-2011   NHSB : 2832684
(Lynx Moon Legend x Lynx Winds of Joy)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Smit Anneke
 
Veteranenklas (3/3)
1 U VetCAC Beste Veteraan
Ischyma Milayka Miloslava
Geb.: 04-03-2008   NHSB Imp. : D 2710373
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Steenvoorden Wela
2 U  Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
3 U  Ch. Jelistaz Rjaviy Blieska
Geb.: 08-12-2006   NHSB Imp. : S 2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru x Jelistaz Kiara)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven