2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
1-5-2016 : Amiens/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Vilanova Yves-Emmanuel/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


Res. Best in Show Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 7 )
 
Reuen (6/7)
 
Open Klas (3/4)
1 U CACS RCACIB
Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196528
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS
Iouky
Geb.: 23-09-2013   LOF : 016489/02990
(Eros du Clos Vrémontois x Erina du Clos des Sabines)
Fokker : Joray Danilyne - Eig.: Mme Billon Caroline
3 ZG  Irish
Geb.: 23-09-2013   LOF : 016487
(Eros du Clos Vrémontois x Erina du Clos des Sabines)
Fokker : Joray Danilyne - Eig.: Mme Billon Caroline
afw  Gabon du Grand Fresnoy
Geb.: 14-02-2011   LOF : 015996
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: MM. Gaussail Cyrille / Leroux Arnaud
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB BOG - Res.Best in Show
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Zabava Znaty Darian
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196531
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Terra Irina & Kristina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Leninsk de l'Hermitage d'Eole (dit Liakov)
Geb.: 20-07-2015   LOF : 016812
(Ch. Imperial Romanov du Grand Fresnoy x Iulia de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Michaud Christine
Teven (7/7)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Juno Beach 1944 du Grand Fresnoy
Geb.: 06-06-2014   LOF : 016657
(Ch. Emminence-Grise du Grand Fresnoy x Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Open Klas (5/5)
1 U CACS CACIB
Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016298/03399
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Jablonka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16573/03482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380/03437
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
4 U  Josephine-De-Beauharnais du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016628
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Huard Jean-Pierre
U  Apriori Tavolga
Geb.: 07-05-2012   RKF : 3321731
(Ch. Staraja Russa Kristofer x Solovyev Povest)
Fokker : Vodyanaya Zykina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCACIB
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven