2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
23-4-2016 : Darmstadt/D - CAC
Keurmeester : Mw. Melchior Marie Josée/L
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 11 )
 
Reuen (8/8)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Avant-Garde Art Cosimo
Geb.: 26-09-2015   VDH/DWZB B : 18784
(Avant-Garde Art Abstract x Philadelphian Sabanna Danijara)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Kaiser Carmen
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Gelert Spirit's Fedosseï
Geb.: 26-05-2015   VDH/DWZB B : 18732
(Ch. Dober-Kopp Fatia Negra x Ch. Madyeshda vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Gierschek Jürgen
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Kataboliw Ciell
Geb.: 21-06-2015   VDH/DWZB B : 18758
(Kataboliw Amur x H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Kersten Diana
 
3 U  Czenko vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18748
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Hasslinger Liane
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Ischyma Waldai
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18406
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
 
2 U RVDH RCAC
Aeroflot's Muskat
Geb.: 27-04-2013   SHSB/LOS : 718614
(Dobroi of Pherkad's Soul x Aeroflot's Lafa)
Fokker : Wickli Barbara - Eig.: von Hopffgarten Magnus & Clemens
 
3 U  Ischyma Qebral
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18068
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmidt Petra
 
Teven (10/11)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Borenka od Podhorniho Vrchu
Geb.: 22-11-2006   VDH/DWZB B : 17837
(Stepun's Towarisch x Stepanida de Nikolaïev)
Fokker : Vodicka Petr - Eig.: Sieber Andrea
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Avrora Radena Slovakia
Geb.: 10-09-2015   SPKP : 370
(Razumov aus dem Zarenreich x Figura Soversenstva Mraja)
Fokker : Radovan Boczak - Eig.: Sieber Andrea
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Adelia Podarok Neba
Geb.: 11-01-2015   VDH/DWZB B : 18741
(Aeroflot's Muskat x Joana's Magic Anuschka)
Fokker : Von Hopffgarten Clemens Alexander & Magnus - Eig.: von Hopffgarten Magnus & Clemens
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Lettonie du Grand Fresnoy
Geb.: 23-02-2015   LOF : 016783
(Bostamni Claudio x Airy Fairy Matrioshka)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Joana's Magic Anuschka
Geb.: 17-03-2012   VDH/DWZB B : 18318
(Ischyma Pamir x Ischyma Kamee)
Fokker : Lohner Gabriele - Eig.: von Hopffgarten Clemens Alexander
 
2 U RVDH
Ch. Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
 
Gebruiskhondenklas (1/2)
1 U VDH
Stepun's Dayka Domnika
Geb.: 30-09-2012   VDH/DWZB B : 18350
(Stepun's Aristarkh x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Edith
 
afw  Manitias Monna Lisa
Geb.: 09-10-2010   SLR RH : 000233
(Katnu Kidai x Manitias Wild Licuorice)
Fokker : Manning Margret - Eig.: Bergamo Stefano / Rihar Natasa
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Teef
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
2 U RVDH RCAC
Nalewka vom Sölring Hüs
Geb.: 05-10-2013   VDH/DWZB B : 18518
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Masha vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
3 U  Klingsors D'Jette-Nele
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18398
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Sieber Andrea
 
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven