2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-4-2016 : Limoges/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Thevenon Benoït/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


3 Best in Show Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 7 )
 
Reuen (3/5)
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U CACS RCACIB
Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196528
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS
Harropine Hermes
Geb.: 17-09-2014   KC : AS00490701
(Ischyma Imperial x Ch. Madame De Pompadour Stepowy Goniec)
Fokker : Harper Michael - Eig.: Combis Marie-Hélène
afw  Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: MM. Gaussail Cyrille / Leroux Arnaud
 
 
Kampioensklas (1/2)
1 U CACIB BOB BOG - 3 Best in Show
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
afw  Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437/02938
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: MM. Gaussail Cyrille / Leroux Arnaud
 
Teven (7/7)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Jablonka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16573/03482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (3/3)
1 U CACS CACIB BOS
Dark Dream Dolly de Barichnikov
Geb.: 08-08-2012   LOE : 2139623
(Anniehoods Angels Spirit x Blisshound Cara Mia)
Fokker : Frommer Catherine - Eig.: M. Place de Vougon Didier
2 U RCACS
Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016298/03399
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Apriori Tavolga
Geb.: 07-05-2012   RKF : 3321731
(Ch. Staraja Russa Kristofer x Solovyev Povest)
Fokker : Vodyanaya Zykina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (2/2)
1 U RCACIB
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc
Geb.: 30-11-2009   LOF : 015593/03254
(Dimitrov des Crocs de la Molière x Slavia du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Lilya Livadia du Clos de Mickaloïc
Geb.: 10-04-2015   LOF : 016752
(Faya-Tchanoff d'El Collina of Perruska x Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven