2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26-3-2016 : Köln/D - CAC
Keurmeester : Mw. Märki Casanova Béatrix/CH
 
 


VDH CAC BH BOB Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo - VDH BR BOS Ch. Chyerdak Kashmir
 

31 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 16 )
 
Reuen (15/15)
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC
Russkiy Azart Celebrity Maynemy Elixir at Kataboliw
Geb.: 31-03-2015   ROI : 15/67300
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Russkiy Azart Kamea Arisona)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Kataboliw Ciell
Geb.: 21-06-2015   VDH/DWZB B : 18758
(Kataboliw Amur x H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Kersten Diana
3 U  Camarov vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18746
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie & Peter-Josef
4 U  Czenko vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18748
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.:
U  Kataboliw Caspian
Geb.: 21-06-2015   VDH/DWZB B : 18759
(Kataboliw Amur x H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Roel Nicole & Joel
 
Intermediaire Klas (5/5)
1 U VDH CAC
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 U RVDH
Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
3 U  Russkiy Azart Zeus Vespasiano Excessive
Geb.: 14-06-2014   ROI : 14/106692
(Ch. Millionaire Red Diamond in Russkiy Azart x Russkiy Azart Vienna Virtus Clara)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Gabrysch Anna
4 U  Vladimir aus dem Zarenreich
Geb.: 18-09-2014   VDH/DWZB B : 18647
(Avant-Garde Art Brokat x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Haenen Chantal
ZG  Buran von Alshamina
Geb.: 15-09-2014   VDH/DWZB B : 18656
(of Golden-West Hearty Taifun x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Jäger Kornelia
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOS
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Ch. Venskij Vals Mielas Kupinodas
Geb.: 25-03-2011   LSVK : BZ 0221/11
(Sokol&K Evgeni Onegin x Jamscik Grigorij Vjuga Metelica)
Fokker : Juknienne Alexandra - Eig.: Matyssek Silke
2 U RVDH
Stepun's Erafei
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18499
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Haenen Chantal
3 U  Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
4 U  Aston-Martin Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   PKR.X : 8456
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
Teven (16/16)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB Veteran BIS
Ch. Ischyma Morticia
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17826
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
Puppyklas (1/1)
VB  Russkaya Zabawa Comtesse
Geb.: 19-09-2015   VDH/DWZB B : 18797
(Juri Bojarin vom Kuhlenfelder Wald x Tess Milana Majove Bohemia)
Fokker : Hahn-Wassilewa Tina - Eig.: Siemens Elena
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Bert
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Cisilija vom Euskirchenhof
Geb.: 08-06-2015   VDH/DWZB B : 18749
(Gelert Spirit's Elijah-Sergej Le Marquis Noir x Igrushka Aurora)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie & Peter-Josef
3 U  Kataboliw Caprice
Geb.: 21-06-2015   VDH/DWZB B : 18763
(Kataboliw Amur x H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Obermeier Bernd
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Sokol & K Kadril moya Serdechnaya
Geb.: 06-08-2014   RKF : 4050773
(Ch. Borscana Besteven x Ch. Femme d'honneur du Grand Fresnoy)
Fokker : Lyapina Elena - Eig.: Kirsch Evelyn
2 U RVDH
Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
3 U  Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
ZG  Babotschka von Alshamina
Geb.: 15-09-2014   VDH/DWZB B : 18658
(of Golden-West Hearty Taifun x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH CAC New German DWZRV Ch. Beste Teef - BOB
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U RVDH
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
3 U  Turgai's Miliy
Geb.: 19-05-2013   VDH/DWZB B : 18448
(Akim Mraja x Turgai's Jashma)
F.&Eig.: Franz Marina
4 U  Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
U  Batjana vom Euskirchenhof
Geb.: 01-11-2012   VDH/DWZB B : 18366
(Coverdale's Kipketer x Anjewska vom Euskirchenhof)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie
U  Aleshanee von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   VDH/DWZB B : 18387
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
U  Kataboliw Anna-Karenina
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18512
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven