2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-3-2016 : Perigueux/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Faure Dominique-Patrick/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 
CACS CACIB BOS Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole - CACIB BOB Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
 

13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 8 )
 
Reuen (5/5)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS CACIB BOS
Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196528
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
Open Klas (2/2)
1 U RCACS
Howard De Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 016208/02903
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: M. Mme Piard Michel & Monique
2 U  Zabava Znaty Darian
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196531
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Terra Irina & Kristina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCACIB
Ch. Solovyev Triumph
Geb.: 01-06-2012   RKF : 3351747
(Ch. Solovyev Favorit x Ch. Solovyev Gvardia Belaya)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Combis Marie-Hélène
Teven (8/8)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS RCACIB
Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   LOI : 3912063
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  J'Douchkaya du Croc d'Ivoire
Geb.: 05-06-2014   LOF : 016667
(Embleme Royal du Grand Fresnoy x Eridunda du Grand Fresnoy)
Fokker : Massoubre Cécile - Eig.: Mme Couderc Martine
 
Open Klas (4/4)
1 U RCACS
Dark Dream Dolly de Barichnikov
Geb.: 08-08-2012   LOE : 2139623
(Anniehoods Angels Spirit x Blisshound Cara Mia)
Fokker : Frommer Catherine - Eig.: M. Place de Vougon Didier
2 U  Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016298/03399
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Irinovska d'El Collina of Perruska
Geb.: 23-10-2013   LOF : 016515/03462
(Dirkov d'El Collina of Perruska x Felitza d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
4 U  Apriori Tavolga
Geb.: 07-05-2012   RKF : 3321731
(Ch. Staraja Russa Kristofer x Solovyev Povest)
Fokker : Vodyanaya Zykina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Ch. Huesca de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 016213/03403
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Fernandez-de Pinedo Cecilio
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven