2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-2-2016 : Bourges/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Leneuf Christian/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CACIB BOB Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc - CACIB BOS Ch. Fazan de l'Hermitage d'Eole
 

26 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 16 )
 
Reuen (8/10)
 
Intermediaire Klas (1/3)
1 U CACS RCACIB
Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196528
(Ch. Solovyev Triumph x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
afw  Apriori Tzennyi
Geb.: 12-04-2014   RKF : 3895895
(Apriori Tikhon x Apriori Miracle Hunter)
Fokker : Vodyanaya Zykina - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
afw  Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: MM. Gaussail Cyrille / Leroux Arnaud
 
 
Open Klas (2/2)
1 U RCACS
Ch. Solovyev Triumph
Geb.: 01-06-2012   RKF : 3351747
(Ch. Solovyev Favorit x Ch. Solovyev Gvardia Belaya)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Combis Marie-Hélène
2 ZG  Ghino von Ochotnikov
Geb.: 11-08-2011   LOF : 016008/02878
(Falko von Ochotnikov x Fiona von Ochotnikov)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Ehrler Franz
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOS
Ch. Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682/02864
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
2 U  Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Iskrivyj Blesk Mraja
Geb.: 14-12-2014   LOF : 344/0
(Phaedra Camus x Derzosth Mraja)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Mlle Chevalier Florence
2 ZG  Chastie Ot Anny iz Fornosovo I Ushaki
Geb.: 09-01-2015   RKF : 414494
(Uljot ot Nikona x Ptitchka Zolotaya iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Purdenko Anna - Eig.: Kowal Barbara
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Lilleman d'Ellendil
Geb.: 16-08-2014   LOF : 16875
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
Teven (16/16)
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U  Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   LOI : 3912063
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Jawrinka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 016571
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Chevalier Line
3 ZG  Janeeta von Ochotnikov
Geb.: 25-07-2014   LOF : 016647
(Duc Dourakine du Château de la Taurie x Baraba du Bois de la Verdage)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Ehrler Franz
 
Open Klas (6/6)
1 U CACS
Histoire-de-l'Art du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016298/03399
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Apriori Tavolga
Geb.: 07-05-2012   RKF : 3321731
(Ch. Staraja Russa Kristofer x Solovyev Povest)
Fokker : Vodyanaya Zykina - Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  J'Veronica Janouchka d'Aleksandrovsh
Geb.: 04-02-2014   LOF : 16614
(Croquignol de Belouyeva x Paskova Enigma)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: Gauriat Benedicte
4 U  Izaïa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-06-2013   LOF : 16444/03447
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
U  Hania iz Homierovskoi Pekarni
Geb.: 24-10-2012   LOF : 016306
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Fedorouna iz Homierovskoi Pekarni)
Fokker : Boulanger Carol - Eig.: M. Collin Vincent
U  Ievdenia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016479
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB
Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc
Geb.: 30-11-2009   LOF : 015593/03254
(Dimitrov des Crocs de la Molière x Slavia du Clos de Mickaloïc)
F.&Eig.: Mme Sauret Mickaële
2 U RCACIB
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JBOB
Lilya Livadia du Clos de Mickaloïc
Geb.: 10-04-2015   LOF : 016752
(Faya-Tchanoff d'El Collina of Perruska x Ch. Eylena du Clos de Mickaloïc)
F.&Eig.: Mme Sauret Mickaële
2 U  Jet Set d'Ellendil
Geb.: 08-11-2014   LOF : 016694
(Ch. Ilaman d'Ellendil x F'Katja du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
3 U  Jyurina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-11-2014   LOF : 016684
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Alisa Ariel by HRIB at Grand Fresnoy
Geb.: 04-04-2015   SLR RH : 00249
(Ch. Ninochka's Zenos by HRIB x Ch. Borscana Archenemy)
Fokker : Hrzenjak Blanka - Eig.: Combis Marie-Hélène
U  L Abygael d'Aleksandrovsh
Geb.: 20-02-2015   LOF : 16890
(Secret Garden Ruler x Paskova Enigma)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: M. Collin Vincent
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven