2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-2-2016 : Gent/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Finney Timothy N./IE
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
Flanders Dog Show
 
 
 
 


CAC-CACIB BOS Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo - CAC-CACIB BOB Ch. Chyerdak Kashmir
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 9 )
 
Reuen (9/9)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Obin Aurora
Geb.: 25-05-2015   LOSH : 1162093
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 ZG  Nash of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155004
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Vanhauwaert Francis
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Bogatyr von Alshamina
Geb.: 15-09-2014   VDH/DWZB B : 18655
(of Golden-West Hearty Taifun x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
 
Open Klas (3/3)
1 U  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
2 ZG  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
3 ZG  Everhill's Higgins Evgen
Geb.: 08-02-2011   SE : 25281/2011
(Evgeni Bistkupstwo x Everhill's Boom Like That)
Fokker : Wiren Anna-Parisa - Eig.: Priest Rosalind
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RCAC-RCACIB
Ch. White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Kluiters Jeanne
 
3 ZG  Ch. Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
 
Teven (9/9)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U  Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
 
2 U  Nibrass Diamond Queen
Geb.: 26-01-2015   KC : AS01052106
(Kashiba Fool For You by Dreamlight x Nibrass Empress Matilda)
Fokker : Kanoo Hana - Eig.: Futschig Norbert
 
3 ZG  Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Babotschka von Alshamina
Geb.: 15-09-2014   VDH/DWZB B : 18658
(of Golden-West Hearty Taifun x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
2 U  Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
 
Open Klas (2/2)
1 U  Isba de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149812
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
2 U  Aleshanee von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   VDH/DWZB B : 18387
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
F.&Eig.: Koschwitz Nadja
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven