2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-1-2016 : Nürnberg/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Dux Hans-Joachim/D
Resultaten : Kerstin Gröschel - Foto's : Udo Gröschel
 
 
Foto : Elena Bleze - Kennel Fonezel
 
JgdBOB - BOB Fonezel Znoy Extrim Avangard
 

29 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 14 )
 
Reuen (13/15)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC Alpenjugendsieger 2016 JBOB - Beste Reu - BOB
Fonezel Znoy Extrim Avangard
Geb.: 17-11-2014   RKF : 4144144
(Secret Garden Shofar x Fonezel Antuanneta Izabella)
F.&Eig.: Bleze Elena
2 ZG  Stepun's Fantin
Geb.: 20-03-2015   VDH/DWZB B : 18708
(Stepun's Elekin x Stepun's Chaska)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Müller-Rettenbacher Ingrid
 
Intermediaire Klas (3/4)
1 U VDH CAC RCACIB
Secret Garden Eyes of My Heart
Geb.: 28-03-2014   AKC : HP46988403
(Secret Garden Euroclydon x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Plante Walter
2 U RVDH
Fonezel Diamond Gold and White
Geb.: 01-02-2014   RKF : 3884384
(Bel Etual Aleksandr Nevskiy x Russkiy Azart Westa Worthy Efrosine)
F.&Eig.: Bleze Elena
3 U  Crylat Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   OHZB : BAR1354
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: ASG
afw  Chasar Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18605
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Menich Alexander / Kraft Martin
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH CACIB Alpensieger 2016
Ch. Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Open Klas (7/8)
1 U VDH RCAC
Ch. Razumov aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   OHZB : 1317
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: ASG
2 U RVDH
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Fonezel Very Special Kristall
Geb.: 05-08-2013   RKF : 3651348
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x Metel Moya Ostrada iz Severnoi Ohoty)
F.&Eig.: Bleze Elena
4 U  Gorya Mraja
Geb.: 05-01-2014   LOF : 16798/2970
(Ch. Borya Mraja x Ch. Phaedra Romanza)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Dastugue Aimé
U  Stepun's Eleazar
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18502
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Müller-Rettenbacher Ingrid
U  Ch. Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
U  Tolstoi aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18427
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Witt-Gross Katharina
afw  Staraja Russa Krasnorada
Geb.: 21-02-2010   FI : 21689/10
(Rajalinian Flash Thowra x Staraja Russa Dushka)
Fokker : Voutilainen - Eig.: Merulli Francesco
 
Teven (11/14)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Gelert Spirit's Fatiana
Geb.: 26-05-2015   VDH/DWZB B : 18738
(Ch. Dober-Kopp Fatia Negra x Ch. Madyeshda vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Stöhr Ute & Stefan
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U VDH CAC CACIB Alpensieger 2016 Beste Teef
Fonezel Jelannaya Krasa
Geb.: 12-06-2014   RKF : 4012279
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
F.&Eig.: Bleze Elena
2 ZG  Cariza Ekaterina Legenda Rossij
Geb.: 03-07-2014   VDH/DWZB B : 18610
(Ch. Ognik Stepowy Goniec x Ch. Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
afw  Bella di Giorno Hemerocallis Impera
Geb.: 07-07-2014   ROI : 14/135938
(Apriori Nizhinskiy x Astra Mary)
Fokker : Triscornia Alina - Eig.: Giorgi Ivano
 
 
Kampioensklas (1/2)
1 U VDH RCACIB
Ch. Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja of Tsar Borzois)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
afw  Stepnykh Almazov Harmonia
Geb.: 20-04-2011   LOI : 11/92918
(Carabida's Dazzling Gold x Stepnykh Almazov Ekaterina)
Fokker : Epifani Cristina - Eig.: Merulli Francesco
 
 
Gebruiskhondenklas (0/1)
afw  Fonezel Briljant Bijou Charisma Cavalerik
Geb.: 09-04-2013   RKF : 3586131
(Bel Etual Florizel x Puma Svet Ochey)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Zilken Uta
 
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH RCAC
Aprelka Lenel Slovakia
Geb.: 21-11-2013   SPKP : 313
(Jeronimo Primus z Bilmy x Brasletka Mraja)
Fokker : Huzevkova Lenka - Eig.: Domeny Peter
2 U RVDH
Ch. Battle Royal Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1329
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja of Tsar Borzois)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin / Heinzl Jürgen
3 U  Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
4 U  Fonezel Vivat Udacha
Geb.: 05-08-2013   RKF : 3651354
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x Metel Moya Ostrada iz Severnoi Ohoty)
F.&Eig.: Bleze Elena
U  Gelert Spirit's Edita
Geb.: 01-09-2013   VDH/DWZB B : 18495
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Lailah vom Sölring Hüs)
Fokker : Decker-Spychala Axel - Eig.: Holzmann Monika
U  Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
U  Estet Classic Modnica
Geb.: 24-03-2013   CMKU/B : 3352/13
(of Golden-West Hearty Taifun x Estet Classic Baronessa)
Fokker : Gorbatsjova Olga / Kasemets Natalja - Eig.: Vondrovicova Aneta
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven