2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-12-2015 : Brussel/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Kotlár Róbert/HU
 
Belgian Winner 2015
 
CAC-CACIB BOB Ch. Atlanta iz Svory Ego Velichestva - CAC-CACIB Ch. Triumphator Zophiel
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 7 )
 
Reuen (10/12)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Obin Aurora
Geb.: 25-05-2015   
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Isabel aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
2 VB  Go Go Bolshoi Huckleberry
Geb.: 10-06-2015   MET/OAG : 25/15
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Lena Martinville)
F.&Eig.: Vereczki Edit
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Vladimir aus dem Zarenreich
Geb.: 18-09-2014   VDH/DWZB B : 18647
(Avant-Garde Art Brokat x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Haenen Chantal
2 U  Nash of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155004
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Vanhauwaert Francis
 
Intermediaire Klas (1/2)
1 U  Dom As Goscha Naud Nadal
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144631
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
afw  Amulet Moy Blesk Pobedy
Geb.: 14-05-2014   RKF : 3985089
(Ch. Borscana Besteven x Omnia Stepowy Goniec)
Fokker : Smirnova Marina - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
 
 
Open Klas (4/4)
1 U RCAC-RCACIB
Uberlash Shaman
Geb.: 27-06-2012   RKF : 3429129
(Russkiy Standart Barchuk x Businka)
Fokker : Korneeva A.V. - Eig.: Dunaeva Nataliya
2 U  Stepun's Erafei
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18499
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Haenen Chantal
3 U  Ich de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149811
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
4 U  Tovaritsch aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18428
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Harnau Ulrike
 
Kampioensklas (1/2)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Triumphator Zophiel
Geb.: 11-04-2013   MET/OAG : 1167/13
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
F.&Eig.: Balkányi Ágnes
afw  Ch. Dober-Kopp Vasco de Gama
Geb.: 08-03-2012   IKC : Z40675
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Guban Melinda / Leeper Nevin Michelle
 
Teven (6/7)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Valmira iz Svory Ego Velichestva
Geb.: 18-09-2014   RKF : 4042130
(Lunnaya Raduga Almaz x Burya)
Fokker : Rahmanova E.E. - Eig.: Dunaeva Nataliya
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
Open Klas (2/2)
1 U RCAC-RCACIB
Isba de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   BE/RSH : 9149812
(Pyashka's Barenko x Ch. Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
2 U  Dvorets-Borzogo Ctekosa
Geb.: 08-06-2014   BE/RSH : 9157759
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
 
Kampioensklas (2/3)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Atlanta iz Svory Ego Velichestva
Geb.: 11-01-2012   RKF : 3278813
(Lunnaya Raduga Almaz x Burya)
Fokker : Rahmanova E.E. - Eig.: Dunaeva Nataliya
2 U  Ch. Triumphator Zarina Zelebsel
Geb.: 11-04-2013   MET/OAG : 1168/13
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
F.&Eig.: Balkányi Ágnes
afw  Ch. Kozlowski's Ozita
Geb.: 24-02-2012   LOP : 502818
(Ch. Krilat Charadai x Kozlowski's Irwa)
Fokker : Wennberg-Stener C. - Eig.: Ribeiro Andreia Sofia
 
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven