2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
13-12-2015 : Amsterdam/NL - CAC-CACIB Winner 2015
Keurmeester : Dhr. Buitenkamp Willem/NL
Resultaten : Wela Steenvoorden - Foto's : Wela Steenvoorden, Tanja Nickelsen
 
Amsterdam Winner 2015
 
 
 
 


CAC CACIB BOB Winner 2015 Ch. Triumphator Zophiel
 

20 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 12 )
 
Reuen (8/8)
 
Jeugdklas (3/3)
1 ZG  Grosniy Silver Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971842
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
2 ZG  Nayska of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: v. Woerdekom A.A.
 
3 ZG  Jermolow von Ochotnikov
Geb.: 25-07-2014   
(Duc Dourakine du Château de la Taurie x Baraba du Bois de la Verdage)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Mikhailova Larissa
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCAC RCACIB
Cymabresjeva Ravi
Geb.: 30-03-2014   
(Cymabresjeva Osloeschnik x Ch. Cymabresjeva Marushka)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
 
Open Klas (3/3)
1 U  Lider de Vozhak at Greenhaven
Geb.: 13-09-2011   
(Rusich Zhar x Lynx Kara Sotji)
Fokker : Zapatero-Kozhevnikova Maria - Eig.: Arden Karen
 
2 U  Kataboliw Amur
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B : 18510
(Iwanushka von St. Petersburg x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Nickelsen Tanja & Kay
3 ZG  Scheztaya Papa Was A Rolling Stone @ Zercark
Geb.: 17-08-2010   KC : REG AM 0901902
(Teine Chester Kalinow x Scheztaya In-your-mind)
Fokker : Håkansson Helena-M - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC CACIB Winner 2015 BOB
Ch. Triumphator Zophiel
Geb.: 11-04-2013   
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
F.&Eig.: Balkányi Ágnes
 
Teven (11/12)
 
Puppyklas (1/1)
1 B  Opaal van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Smit Anneke
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JCAC CAC JW 2015 Winner 2015 JBOB
Nibrass Diamond Queen
Geb.: 26-01-2015   KC : AS01052106
(Kashiba Fool For You by Dreamlight x Nibrass Empress Matilda)
Fokker : Kanoo Hana - Eig.: Futschig Norbert
 
2 U  Golovka Tucha Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971845
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
afw  Lovkaya Tucha Krylataja Ljoebov
Geb.: 14-06-2014   NHSB : 2971844
(Silver Seraph Sokolow x Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
G  Ninochka's Barolo Belogruda
Geb.: 08-08-2014   
(Ch. Sunburst Lucid Dream at Ninochka's Borsois x Ch. Ninochka's Vihra)
Fokker : Novak Andreja - Eig.: Mikhailova Larissa
 
 
Open Klas (5/5)
1 U RCAC CACIB New Dutch Ch.
Dvorets-Borzogo Barycha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894431
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Smit Anneke
2 U RCACIB
Dvorets-Borzogo Babochka
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894433
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
3 U  Cymabresjeva Qatyuska
Geb.: 24-06-2013   NHSB : 2929075
(Enzo Vidockowitch Du Domaine d'Iasnaia Poliana x Cymabresjeva Katyuska)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
4 U  Russkiy Azart Yellaine Delight of Paradise
Geb.: 02-04-2013   ROI : 13/62558
(Ch. Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
ZG  Donskoi Tula At Zercark
Geb.: 07-02-2013   KC : REG AK 03785204
(Ch. Donskoi Asmodey x Ch. Miracle Moments Donskoi Polot)
Fokker : Foran Don - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U  Ch. Triumphator Zarina Zelebsel
Geb.: 11-04-2013   
(Ladianov aus dem Zarenreich x Ch. Cárok Öröksége Aphrodite Samantha)
F.&Eig.: Balkányi Ágnes
 
2 ZG  Ch. Lynx Kizil Zabava
Geb.: 10-01-2011   NHSB : 2832684
(Lynx Moon Legend x Lynx Winds of Joy)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Smit Anneke
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven