2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
31-10-2015 : Metz/F - CACS
Keurmeester : Dhr. Maison Frédéric/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
Spéciale Barzoï
 
 
 
 


BOB 3BOG Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 8 )
 
Reuen (7/11)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACS
Apriori Tzennyi
Geb.: 12-04-2014   RKF : 3895895
(Apriori Tikhon x Apriori Miracle Hunter)
Fokker : Vodyanaya Zykina - Eig.: Mlle Chevalier Line
2 U  Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196528
(Solovyev Triumf x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (1/1)
1 ZG  Foehn de la Cité du Rouvion
Geb.: 21-02-2010   LOF : 15726/02808
(Andriouchka de la Cité du Rouvion x Bagriana des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Mme Deglaire Isabelle
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U RCAC
Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
2 ZG  Ienissei du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016385/02949
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Chevalier Marc
 
Kampioensklas (2/2)
1 U BOB 3 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Jeugdklas (0/4)
afw  Jaguar d'Ellendil
Geb.: 08-11-2014   LOF : 016688
(Ch. Ilaman d'Ellendil x F'Katja du Cot-Regnier)
Fokker : Debricon Sophie - Eig.: Mme Klein Alexandra
 
afw  Jaroff d'Ellendil
Geb.: 08-11-2014   LOF : 016692
(Ch. Ilaman d'Ellendil x F'Katja du Cot-Regnier)
Fokker : Debricon Sophie - Eig.: Mme Chauby Lulsita
 
afw  Jarousskiy d'Ellendil
Geb.: 08-11-2014   LOF : 016690
(Ch. Ilaman d'Ellendil x F'Katja du Cot-Regnier)
Fokker : Debricon Sophie - Eig.: Mme Chauby Lulsita
 
afw  Joukov d'Ellendil
Geb.: 08-11-2014   LOF : 016691
(Ch. Ilaman d'Ellendil x F'Katja du Cot-Regnier)
Fokker : Debricon Sophie - Eig.: Mme Chauby Lulsita
 
Teven (8/8)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U RCACS
Jawrinka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 016571
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Chevalier Line
2 U  Fonezel Jivaya Legenda
Geb.: 12-06-2014   LOI : 3912063
(Secret Garden Shofar x Bel Etual Nezhnost Fonezel)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (4/4)
1 U CACS BOS
Dushistaya Step Rain Star
Geb.: 18-09-2013   UKU : 0178380
(Tiberiy Aleksandrit Favorit x Tavriya Aleksandrit Favorit)
Fokker : Yumatova Tatyana Viktorovna - Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Jablonka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16573/03482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380/03437
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
4 ZG  Feroudchka de la Cité du Rouvion
Geb.: 21-02-2010   LOF : 15730
(Andriouchka de la Cité du Rouvion x Bagriana des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Mme Deglaire Isabelle
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  F'Katja du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015759
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Jet Set d'Ellendil
Geb.: 08-11-2014   LOF : 016694
(Ch. Ilaman d'Ellendil x F'Katja du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven