2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
18-10-2015 : Poitiers/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Pocas Joao Vasco/PT
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 

Keurmeester : Dhr. Dan Ericsson/S
CACIB BOB 3BOG Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 7 )
 
Reuen (8/8)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U RCACS
Jean-Jacques-Rousseau du Grand Fresnoy
Geb.: 23-04-2014   LOF : 016625
(Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy x Eugenie-de-Montijo du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
2 U  Zabava Znaty Dimitriy for Hermitage d'Eole
Geb.: 23-04-2014   UKU : 0196528
(Solovyev Triumf x Apriori Kassiopeya)
Fokker : Zarudnaya Liudmila - Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS RCACIB
Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437/02938
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
2 U  Iouriev de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 28-09-2013   LOF : 016481/02962
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Russkiy Azart Ulenja for Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Haensel Cédric
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB 3 BOG
Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOF : 016441/02905
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Solovyev Triumph
Geb.: 01-06-2012   RKF : 3351747
(Ch. Solovyev Favorit x Ch. Solovyev Gvardia Belaya)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Jazzy Igorovitch du Castel d'Enfer
Geb.: 06-10-2014   LOF : 016679
(Ici (dit Igor) du Croc d'Ivoire x Erezinah des Plaines de Paudelle)
F.&Eig.: Mlle Garnier Elisa
 
Puppyklas (1/1)
VB Beste Puppy
Russkiy Azart Centenary Wissent Hipnotic Hermitage d'Eole
Geb.: 31-03-2015   
(Ch. Yegorov Hotter Than July x Russkiy Azart Kamea Arisona)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
Teven (6/7)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCACS
Jablonka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 16573/03482
(Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (4/5)
1 U CAC RCACIB
Ch. Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/03413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Dark Dream Dolly de Barichnikov
Geb.: 08-08-2012   LOE : 2139623
(Anniehoods Angels Spirit x Blisshound Cara Mia)
Fokker : Frommer Catherine - Eig.: M. Place de Vougon Didier
3 U  Felitza d'El Collina of Perruska
Geb.: 21-03-2010   LOF : 015716/03278
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Ada (dite Annouchkaia))
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
4 ZG  Histoire-d'Amour-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174/03391
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudelle)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mlle Garnier Elisa
afw  Irinka du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016383/03445
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Orgeron Christophe
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACIB BOS
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven