2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
27-9-2015 : Sint-Truiden/B - CAC Belgian Borzoi Special
Keurmeester : Mw. Abrahams Alma/UK
Foto's : Barzoi.be - Philippe Marivoet
 
16th Belgian Borzoi Special - Belgische Borzoi Club
 
 
 
 

Belgian Borzoi Special 2015 CBB-BBC Winners 2015
CAC Best Male BOS Res. Best in Show Pagranitsjniki Chass - CAC Best Female BOB Best in Show Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
 

36 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 20 / Teven : 16 )
 
Reuen (18/20)
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Oleg van der Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
F.&Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
 
Puppyklas (1/1)
1 B Beste Hoofd Jeugdreu 2015 Beste Puppy
Lord Olaf du Domaine d'Iasnaïa Poliana
Geb.: 05-03-2015   LOF : 16734
(Ivanovitch Wolfskaïa du Clos Vrémontois x Hekaterina Alekseevna)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Ucedo-Snappe Paule
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JBOB
Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Nash of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155004
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Vanhauwaert Francis
3 U  Vladimir aus dem Zarenreich
Geb.: 18-09-2014   VDH/DWZB B : 18647
(Avant-Garde Art Brokat x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Haenen Chantal
4 U  Ischyma Zobel
Geb.: 03-11-2014   NHSB : 2997590
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
5 ZG  Nouriev
Geb.: 19-07-2014   
( x )
Fokker : onbekend - Eig.: Pille Nadine
6 ZG  Nicolaï
Geb.: 27-09-2014   
( x )
Fokker : onbekend - Eig.: De Mulder Jean
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Basnjan Karamazov
Geb.: 29-03-2014   FI : 26343/14
(of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Sauveur Valérie
2 ZG Beste Hoofd Reu 2015
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Open Klas (5/7)
1 U  Avant-Garde Art Altin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826933
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
2 U  Everhill's Higgins Evgen
Geb.: 08-02-2011   SE : 25281/2011
(Evgeni Bistkupstwo x Everhill's Boom Like That)
Fokker : Wiren Anna-Parisa - Eig.: Priest Rosalind
3 ZG  Stepun's Erafei
Geb.: 31-08-2013   VDH/DWZB B : 18499
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Haenen Chantal
4 ZG  Dvorets-Borzogo Bogdan
Geb.: 21-08-2012   BE/RSH : 9145998
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Geerlings Marianne
5 ZG  Kirov du Pré du Chateau
Geb.: 13-07-2011   LOSH : 1102922
(Ivhan du Pré du Chateau x Farida du Pré du Chateau)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Couvreur Brigitte
afw  Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
 
afw  Petrov aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18218
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
 
 
Fokkersklas (1/1)
1 U  Dom as Goscha Noach Nimrod
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144627
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: Van Olmen-Van Heddeghem Francis & Riet
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CAC Beste Reu - BOS Res.Best in Show
Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
Teven (16/16)
 
Babyklas (2/2)
1 VB Beste Baby
Oni van der Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
F.&Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
2 VB  Woronina Kalinow
Geb.: 28-03-2015   
(Ch. Datcha Payatz at Menigma x Quilina Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: de Koning H. / Tuip Marij
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JBOS
Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Dupont Bert
3 U Beste Hoofd Jeugdteef 2015
Dvorets-Borzogo Chila
Geb.: 08-06-2014   NHSB : 2969284
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Franssen Jossy
4 U  Pagranitsjniki Dashkova
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960785
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
Fokker : Tuip Marij - Eig.: de Koning H.
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Dvorets-Borzogo Ctekosa
Geb.: 08-06-2014   BE/RSH : 9157759
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
2 U  Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
Open Klas (1/1)
1 U  Natasha du Pré du Château
Geb.: 06-02-2014   LOSH : 1140220
(Jivhago du Pré du Château x Ivanna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
Fokkersklas (1/1)
1 U Beste Hoofd Teef 2015
Dom as Goscha Nina Nanouk
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144634
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: Van Olmen-Van Heddeghem Francis & Riet
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Ch. Velikij Natalja
Geb.: 24-08-2009   S : 59111/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Soete Deborah
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CAC Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U RCAC
Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
3 U  Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
4 U  Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Ch. Casanova Stepowy Goniec x Ch. Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greta
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Beste Veteraan
Fjetra du Pré du Chateau
Geb.: 11-02-2006   LOSH : 0992366
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven